Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nyitogatják folyton az...

Miért nyitogatják folyton az emberek a szekrényeket?

Figyelt kérdés

Valahányszor átjön anyósom, vagy párom huga vagy kb bárki, az az első h a lakás összes létező szekrényét, konyhaszekrényét végignyitogatja, hűtőt is, én meg megkattanok, hogy mért kell ezt?

A főnököm is, bejön az irodába, nincs dolga, végignyitogat minden szekrényt és fiókot,pedig tudja hogy nincs változás benne.


2013. ápr. 26. 08:27
 1/6 anonim ***** válasza:
eszembe se jutna ilyet csinálni :O lehet azt gondolják titokban füvet termesztesz :P
2013. ápr. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem az a típus vagyok :D inkább az a szépen csendben,rendezetten élő, ritka fajta :P
2013. ápr. 26. 09:08
 3/6 Antimod ***** válasza:
Szerintem kifejezetten illetlenség, még a főnöktől is, ha a te asztalod/szekrényed fiókjait nyitogatja. Mindegyiktől megkérdezném, hogy esetleg keres-e valamit, és miért nyitogatja a szekrényeket?
2013. ápr. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
a főnökömtől nem merem :D anyósomra após rászólt h te mégis mit csinálsz??? de csak elnevette magát és folytatja azóta is
2013. ápr. 26. 09:29
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem volt tapasztalatom ilyen pasival, előző kapcsolatában egy alkoholista nővel élt, aki a szekrénybe dugdosta a piás üvegeket, és így nálam is automatikusan keresgélte az üvegeket... -.-
2013. ápr. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
utolsó: nm a párom kutat!!
2013. ápr. 26. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!