Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hetes terhesen takarított...

Hány hetes terhesen takarítottátok meg a babaszobában az új szekrényeket?

Figyelt kérdés
Jelenleg a 30. hétben vagyok és azon gondolkodom, nem lenne-e túl korai ezt megcsinálni, nem lesz nagyon poros újra mire megérkezik a baba. Vagy addig elég lesz ezután ha hetente portörlők. És ha már benne lesznek a babaruhák is? Mert azokat is hamarosan kimosnám és elpakolnám az új szekrényekbe.
2012. júl. 2. 21:04
 1/7 anonim ***** válasza:

én 39 hetesen kifestettem a gyerekszobát :D

nyugodtan letakaríthatod, portörölni én 2 naponta szoktam, nem tudom, hogy 1 hét alatt mennyire lesz poros, de 1 perc a portörlővel áttörölni :) még apa is meg tudja csinálni míg a kórházban lesztek ;)

2012. júl. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Mókica84 ***** válasza:
szia!én 32hetesen takarítottam,36 hetesen szültem 3hetet voltunk kórházba mire haza jöttünk addigra apuka még egyszer kitakarított és örömmel tette
2012. júl. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én 36 hetesen komplett nagytakarítást csináltam, mert "nem bírtam" az erőmmel. Függöny mosás, konyhaszekrény sikálása stb. 37 hetesen szültem, addig nem volt már takarítva, bár nem is volt aki kupit csináljon, főleg a gyerekszobában. A port letörölni, meg kb 2 perc.
2012. júl. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én a 32. hétben csináltam az első szekrénytakarítást, mert külön rendelésre készült és még szinte fütyült rajta a rigó. Akkor átmostam, nyitva hagytam az ajtókat, hogy kimenjen belőle az a furi szag.

Mielőtt bepakoltam a babaruhákat, akkor már csak egy gyors áttörlés kellett.

2012. júl. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én 40 hetesen takarítottam ki az egész házat,hogy induljon már be a szülés.Hát az istennek se indult be:D
2012. júl. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Látom, akkor lassan nem árt nekem is nekilátni. Ti mivel takarítottátok le? Domestos/Cif-re gondoltam és utána pedig bútorápolóra. Aztán majd később a szülésig pedig időnként port törölnék.
2012. júl. 3. 09:00
 7/7 anonim ***** válasza:
Én a héten töröltem ki a fiókokat és pakoltam el a kimosott baba ruhákat. A kiságy együtt van a komóddal, ebben van 4 fiók. Kettő már foglalt a két kisfiamnak, legfölső lett a babáé.A legalsóban vannak csörgők, ez-az begyűjtve. A kiságyat még nem törlöm át,mert porosodik. Meg tudja apa is csinálni amíg kórházban leszek. 34hkm.
2012. júl. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!