Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek elvégezhetek 3...

Szerintetek elvégezhetek 3 középiskolai évet egy évben? (jogilag lehetséges)

Figyelt kérdés
Nem akarom elúsztatni az életem és már így is 10 éve ülök az iskolapadban. Most művészeti iskolába mentem (ezért újra 9es lettem), de nem sok mindent csinálunk és nem akarom, hogy az eddig szuperül szuperáló agyam megposhadjon, ráadásul egyre inkább terhesebb emberek közé mennem, csoportmunkát csinálnom, szóval az fogalmazódott meg bennem, hogy a szakmai tárgyakon kívül ősszel leosztályozóznék 10ből, télen 11ből és év végén pedig 12ből. aztán szép nyugisan megcsinálnám a szakmai tárgyakat, és mellette elvégezhetnék vmi okj-s tanfolyamot és aztán mehetnék orvosira. meg lehet oldani?

2013. ápr. 26. 15:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. ápr. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Asszem csak kettő évet lehet egy alatt elvégezni. Ha zseni vagy, akkor a tanáraid úgyis segítenek, mert nincs értelme egy hatalmas elmének a többi retard között szenvedni..minden évben van egy-két fiatalabb, aki már egyetemista.


ha nem vagy zseni, akkor marad az álmodozás..tessék beállni a sorba.

2013. ápr. 27. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.
2013. ápr. 28. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!