Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelent ha a tanárnőm...

Mit jelent ha a tanárnőm engem néz? és olyan nézéssel.

Figyelt kérdés
(lehet hogy csak beképzelem)Van egy tanárnőm, szünetekbe odaszokott jönni hozzám és próbál beszélgetni velem na meg hozzám ér(vállam,hátam)és ma az egyik tanárral beszélt szünetbe(aki mellesleg a volt pasija)és észre vettem hogy néha félretekint és engem néz.(lány vagyok)

2013. ápr. 26. 15:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Biztos ronda vagy, és ezért néz. Ingerli a szemeket.


Amúgy nem kicsit kamu kérdés úgy, hogy az egyeten megadott kulcsszó "szerelem"...

2013. ápr. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát sajnálom ha kamunak hiszed, de én tudom hogy igaz!
2013. ápr. 26. 15:23
 3/7 anonim ***** válasza:
ha tudod, akkor rángasd be a szertárba
2013. ápr. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
honnan tudod hogy néz? mert oda nézel. lehet azt nézi hoyg mi nézed folyton
2013. ápr. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem néztem csak a szemem sarkából láttam hogy rám néz.
2013. ápr. 26. 15:47
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy tényleg bebeszéled magadnak de lehet hogy csak egyszerűen barátkozni akar. Nekem is volt olyan tanárom aki olyan jóban volt az egyik osztálytársammal hogy ölelgette meg állandóan együtt voltak. Lehet hogy csak magányos és szimpatizál veled :)
2013. ápr. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát okkk. Nekem a kémiatanárnőm olyan h indig a szemembe néz órákon. Állandóan bámul meg vigyorog.De ő 52 körüli , hiába ha 70-nek néz ki. De attól még ez nem jelent semmit. Lehet h csak kedvel mint diák vagyis te vagy a "kiskedenc" 13 L
2013. ápr. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!