Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Verekedésbe milyen beállás?

Verekedésbe milyen beállás?

Figyelt kérdés
1 az 1 ellen verekedésbe milyen jó beállások vannak ?Linkeket, videokat várok
2013. ápr. 26. 15:39
1 2 3
 11/28 anonim válasza:
Jah ,így már más! Őket ne sajnáld :D
2013. máj. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim válasza:
Pont azok akik bandával támadnak 1 emberre h megverjék (erősek),ők félnek egyedül és azért támadtak le többen 1et h mutassák milyen erősek! Utálom az ilyet! Ne hagyd magad :)
2013. máj. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
es te mit keresel a ciganyok kozott?valaki oda lancolt es ha elmesz abbol a sulibol akkor bortonbe zarnak? miert kell egy olyan dologhoz alkalmazkodni, amit eleg egyszeruen kilehet kuszobolni?
2013. máj. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Azért mert már nem sokáig járok a suliba.18-at betöltöm és itthagyom.De amúgy meg engem még nem nagyon támadtak emg suliba.Tudják hogy annak rossz vége lessz
2013. máj. 6. 16:27
 15/28 anonim ***** válasza:
augy nem arras gondoltam hogy a sulit hanem azt a sulit hagyd ott.normalis gimikben nincsenek ciganyok.
2013. máj. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
bálizs Timea te már verekedtél cigo csajjal? nyertél?
2013. máj. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Nah eközben megtanultam rúgni.Fej magasságba is tudok rúgni.Mostmár valami cigány kötekedni fog.Nem állok ki vele, csak ott hejbe fejberúgom meg megsorozom oszt kész
2013. máj. 7. 13:34
 18/28 anonim válasza:
Szerintem nem lányokhoz méltó a verekedés,a konfliktusokat is inkább kerülöm. A szép szavak embere vagyok,de természetesen vannak kivételek!1x a buszt vártam a nővéremmel és oda jött egy cigány banda (a stilusról had ne mondjak semmit) és annyira ki akadtam hogy én "mentem neki a nőnek" közben el futottak mindanyian,pedig simán szét verhettek volna!!"De amelyik kutya ugat,az nem harap" Később még a bátyjuktól kapott a cigó!Nem vagyok rasszista ,csak viselkedjen emberekhez méltóan! :)
2013. máj. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim válasza:
Hozzá teszem először meg ilyedtem,de hamar kiakadtam!! :D Nem szeretnék többször ilyen szituba keveredni :)
2013. máj. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Nagyon bátor vagy Tímea! Minden elismerésem! Ők csak az erőből és az erélyességből értenek. Ösztönlények.
2013. máj. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!