Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Pancser vagyok, ha én nem...

Pancser vagyok, ha én nem szeretek sokat b*szakodni a parkolással, és inkább messzebb állok meg?

Figyelt kérdés

Nem vagyok béna,(ilyen http://www.youtube.com/watch?v=PsKPAxKUdgQ ) tudok tolatni, tükröből, parkolni, szegély mellé beállni, megfordulni, két szűk kocsi közé is betolatok, vagy beállok.

De én inkább a kényelmes parkolás híve vagyok, és inkább megállok 1 kicsit arrébb egy utcában, de ott lazán, mint hogy két autó közé becentizzem a kocsit, és még a kiállásra is figyeljek, ha jönnek egy forgalmas úton.


De sokak szerint jó pancser vagyok.

Hogy Ők inkább beállnak két autó közé a padkára fel, félig az egyik kerék vagy a kocsi hátulja lelóg egy forgalmas főútra, de meg tudjanak állni a bolt előtt.

És kiállni ott szerencsétlenkedünk 1-2 perce mert jönnek ezerrel, utána meg piros lesz a lámpa, és áll a sor a kocsi mögött, és nem tudunk letolatni. pár percig.

Egyszer meg egy parkolóban rá áltak anyámra, és nem tudott beszállni, és át kellett másznia az anyós ülésen. De ha messzebb álltunk volna meg, akkor meg "jajj, sétálni kell!"

És én meg ezt utálom. És megfogom magam, és beállok az egyik utcába, ahol nincs forgalom a szegély mellé, és kényelmesen eltudok indulni, meg megállni, vagy egy Tesco parkolóban 20 kocsival arrébb a bejárattól.

De ha jön valaki velem, akkor "jajj, hová mész, elmentl a bolt előtt! Mondom: Ja, de ott álltak, meg forgalmas főút, nehéz letolatni, meg elindulni, meg nem látni a fáktóól a tükröt... "Jaaaaj... Most meg sétálhatunk vissza! -.-'..."


És különben is azt mondják a sétálás is testmozgás. Most miért nehéz egyeseknek, ha sétálni kell 50-100 métert? És nem egyből a kocsiból lehet kiszállva bemenni a boltba/munkahelyre, suliba, akárhova?

Most tényleg pancser vagyok, mert nem szeretek tökörészni a parkolással?



2013. ápr. 10. 16:03
 1/8 anonim válasza:
Szerintem nem vagy pancser, inkább azok azok, akik kiteszik a kocsi seggét a forgalomnak. Majd jó nagyot néznek, ha majd egyszer nem lesz ott. A sétálásért meg nem nyávogni kell, ha nem tetszik nekik valami, akkor majd nem veled mennek. Egyébként én sem szeretem ha apukám így kicentizi a beállást meg jól meghúzza a kocsi alját...
2013. ápr. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is inkább messzebb állok meg, az én okom erre hogy nem szeretném ha rányitnák a kocsimra az ajtót.
2013. ápr. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nagyobb városok belvárosaiban nem válogathatsz, megállsz az első üres helyen, ahol szabályos. Mire elmész úgyis kicserélődik minden, aztán tökmindegy, hogy mekkora helyet hagytál, ha később rád állnak. Gyalogolni viszont nem árt néha kicsit!

:D

2013. ápr. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Mert sokaknak a kocsihoz van nőve a segge, ez a baj.
2013. ápr. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Amíg volt kocsim én is így csináltam. Én a madaras tescoban dolgozom és mindig a bejárattól távolabb álltam meg, mert a sok ökör birka nép ha lehetne beállna az ajtóba, minthogy sétáljon 50 métert. Ergó a bejárathoz közelebb vadabbul tolják a bevásárlókocsikat néha neki az autóknak, gyakrabban nyitják rá az ajtót a másikra és stb... Aztán mint aki jól végezte dolgát megy tovább.
2013. ápr. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy pancser, így kell csinálni. Kevesebb rizikót vállalsz és legalább ennyivel is többet mozogsz.
2013. ápr. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha van lehetőség én is szeretek egy kevésbé forgalmas részen megállni, persze vannak olyan helyek, ahol minden tömve van, ott nem lehet mit csinálni. Azért sem szeretek padka mellett két kocsi közé becentizni, mert nem egyszer láttam már, hogy aki próbált kiállni, beletolatott a mögötte állóba, ráadásul arra sem vette a fáradtságot, hogy megnézze, hogy csinált-e valami kárt vagy egyáltalán mekkorát, hanem mint aki jól végezte dolgát, simán elhajtott.
2013. ápr. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is inkább távolabb állok meg. Nem a parkolás miatt, hanem mert megtörtént, hogy nekicsapták a kocsimnak a másik kocsi ajtaját, de rendesen, hogy behorpadt. Volt, hogy megkarcolták a bevásárlókocsival. Szóval, ha lehet távolabb állok meg, vagy beállok a legdrágább kocsi mellé, az hátha legalább a sajátjára vigyáz.
2013. ápr. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!