Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen csillagászati távcsövet...

Milyen csillagászati távcsövet ajánlotok?

Figyelt kérdés

sziasztok.itthonra cska ugy néha nézésböl szeretnék távcsövet venni,kiváncsi vagyok az égre,holdra stb,valami olyat akaork amivle viszonylag jol lehet látni az égitesteket:)

olyan 20ezer forint környékén gondoltam, ilyen ár mellet valami jó fajtát tudtok nekem mondani?

köszönöm előre is!:)



2013. ápr. 26. 21:45
 1/7 anonim ***** válasza:
20 ezerért nem kapsz olyat amiben jól lehet látni, pláne bolygókat
2013. ápr. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

[link]

erre a távcsőra gondoltam. erröl m a véleményed\tek?

2013. ápr. 26. 22:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Óragéppel együtt megpróbálhatod ha nem akarsz többet költeni.
2013. ápr. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
amit küldtem ezzel kb milyen szinten látnám a holdat meg a csillagokat?
2013. ápr. 26. 22:45
 5/7 anonim válasza:
nekem hasonló van ahhoz amit belinkeltél és nagyobbra véltés miatt eladó!
2013. júl. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

jah amúgy a leírás teljesen megfelel a valóságnak! amúgy az távcsövemhez 3 okulár és kétféle barlow lencse is van egy 2x - es és egy 1.5x - ös! továbbá adok hozzá holdszűrőt is. eredeti csomagolásban van. csak napkivetítő nincs hozzá!


14000ft alig használt kifogástalan állapotban ha szeretnéd privibe képeket is küldök!

2013. júl. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen az ajánlatodat,de azóta szereztem egyet:)
2013. júl. 27. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!