Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Aluljáróban a mozgólépcsőkön...

Drgdf kérdése:

Aluljáróban a mozgólépcsőkön gumiból van a kapaszkodó? Mennyi időközönként cserélik?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 26. 22:49
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Miért cserélnék? Az pénzbe kerülne...
2013. ápr. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem használódik el?
2013. ápr. 26. 22:54
 3/7 anonim ***** válasza:
22%
Olyan időközönként, mint a mozgólépcsőt magát...Mondjuk pont azt igazán könnyű elkerülni, mindig elborzadok azokon az embereken, akik megfogják.
2013. ápr. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Félek, hogy leesek ha nem fogom meg.
2013. ápr. 26. 23:15
 5/7 anonim ***** válasza:
78%
Van egy remek találmány, a szappan, így mindegy miket fogdosok az utcán, otthon (vagy szinte bárhol) le tudom mosni. Továbbá lehet kapni fertőtlenítő micsodákat is, kis tubusokban, amikkel utcán is lehet "kezet mosni".
2013. ápr. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
22%
Én csak rá szoktam könyökölni arra a gumira, a kezem hozzá sem ér, így is meg lehet kapaszkodni.
2013. ápr. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A lépcsőkar főjavításakor cserélik, vagy javítják ha elszakad, vagy bármi gondja adódik.
2013. ápr. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!