Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Egy 6 és 9 éves gyerekekkel...

Egy 6 és 9 éves gyerekekkel meg lehet tenni 500 km-t autóval? Milyen időközönként kell megállni?

Figyelt kérdés
2012. aug. 24. 15:24
 1/10 anonim ***** válasza:

mi megtettünk (ja én a nagytesó vagyok)

a húgom most ennyi idős és az hogy mikor álltok meg és hányszor abba bele kell venni hogy a gyerek nyugodt-e vagy nem és hogy hányós-e vagy sem


azt javaslom indulástól uticélig nézzétek meg hány nagyobb profi felszereltségű benzinkút van pihenővel és ha mondjuk 3-4 óránként van egy akkor már nrm kell többször megállni (csak akkor ha hirtelen pl pisilni kell stb)

ha minden megállóhelyen pihentek fél órát akkor elég mondjuk 3-4 óránként megállni


ugyan ennyi idős a húgom és mi is 500 km-re fekvő helyre mentünk és mi is csak 3-4 óránként volt hogy 5 álltunk meg jobb benzinkutakon ahol esetleg van étterem egy játszótér mert nagyon sok ilyen van


15/l

remélem tudtam segíteni- JÓ UTAT

2012. aug. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

JA MOST NÉZEM AHOL MI VOLTUNK AZ 800 KM-RE VAN ÚGYHOGY TÉNYLEG ELÉG HA NAGY BENZINKUTAKON ÁLLTOK MEG


ahol most voltun idén már harmadszorra mentünk és mi már kitapaztaltuk hol érdemes megállni

ti is nézzetek utána


első válaszadó

2012. aug. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
én és öcsém 6tól 12 éves korunkig kb beutaztuk egész középeurópát a nyarakon kocsival, és soha nem volt olyan h kifejezetten miattunk kellett volna megállni. 500 km nem olyan sok, simán ki lehet birni végig benn ülve, egy délután alatt megvan, ha mákotok van végig alusszák az utat (magamból kiindulva:D).. manapság minden sarkon van egy benzinkút,pihenő vagy étterem ahol fel lehet frissülni, szerintem nem kell igy megtervezni elöre mindent..
2012. aug. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Első: Nem hányó
2012. aug. 24. 17:19
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem meg lehet tenni, gyakran álljatok meg, és vigyetek sok kaját, hogy lekössétek a gyerekeket :P Ja, arra készülj fel, hogy folyton azt fogják kérdezgetni, hogy: "Mikor érünk már oda?" (saját tapasztalat :))
2012. aug. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Első: Nem hányósak, birják az utat.


Főúton fogunk menni, gondolom ott is vannak benzinkutak és pihenőhelyek.

2012. aug. 24. 17:22
 7/10 anonim ***** válasza:

igen autópályán és főutak melett vannak a legjobb megállóhelyek


kb 3-4-5 óránként elég ha megálltok

ha a gyerek elalszik akkor pedig addig mentek amíg ti bírjátok


ha nem tudtok előre rákeresni (valószínű nem) a legjobb benzinkutakra akkor egy megállóhely lehet akár egy burger king vagy egy mcdonalds is ahova bementek wc-re nem kell feltétlenül enni de ott tudtok magatoknak venni egy kávét pl


egy megállóhelyről már kívülről látszik hogy milyen lesz belül


az csak jó ha nem hányósak

tudom gyakran irom hogy 3-4-5 óránként de ha nem hányosak vagy nem kell olyan sokszor pisilniük elég 4-5 óránkén megállni

2012. aug. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
JA ELSŐ VÁLASZOLÓ VOLTAM :)
2012. aug. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
3-4-5 óránként? 500 km-t meg lehet tenni kb. 4 óra alatt. Szerintem elég egyszer megállni.
2012. aug. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
3 óránként kb.
2012. aug. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!