Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan fedezhetnek fel három...

Hogyan fedezhetnek fel három 11éves lányt?

Figyelt kérdés
Zenei karrierre gondoltunk. Vannak számaink, (sok) hamarosan Youtube-ra tesszük őket. [majd linkelek ha kint van]. Szóval van bandanevünk is: Change you life. A hangunk jó, egyikünk még szolfézsra is jár.

2013. ápr. 27. 13:12
 1/9 anonim válasza:

Bandanév: Change you life? Nem inkább change YOUR life????

ha ennyire nem megy az angol, akkor miért kell ilyen nevet választani? vagy miért nem kértek segítséget benne?

2013. ápr. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Kötve hiszem, hogy olyan nagyon profik lennétek 11 évesen.

Sok gyakorlás és énektanár.

Az Your, nem You.

Sok sikert azért :)

2013. ápr. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

• Töltsétek fel a videót, mert a többi ember véleménye is számít ilyen helyzetekben.

• Csak szerintetek jó a hangotok, vagy már egy hozzáértő felnőtt is mondta? Nem mindegy.

• Ilyen korban kezd el változni a hangotok. A lányoknál is van sajnos mutálás.

• Sok sikert, és várjuk a videót.(:

2013. ápr. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
oki. amgy elfelejtettem r betűt írni a you mellé, de nagy gond -.-
2013. ápr. 28. 19:31
 5/9 A kérdező kommentje:
és igen mondta már felnőtt is!
2013. ápr. 28. 19:31
 6/9 anonim válasza:
Mikor lesz videó?(:
2013. ápr. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nem tudom, de próbálunk sietni(:
2013. ápr. 30. 18:33
 8/9 anonim ***** válasza:
Elobb meghallgatom es utana nyilatkozom, de ami aztilleti nem bizok nagyon a dologban....11 evesen meg a hangotok sem kezdett mutalni, meg meg az eletkepetek, vilagra valo ralatasotok sem az igaz.... annyit segitek, ami a TVbol es a radiobol omlik, az nem merce, max tuzelesre jo....
2013. máj. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 RarityLuv válasza:

Fú... ezt a kérdést elég régen tettétek fel, 3 éve... Azért írok, de már úgy, hogy tudom, hogy 14 évesek vagytok :)

Sikerült befutnotok? :D

Végül került fel videó? Ha igen, akkor kérnék szépen egy linket akár ide, akár privátba, ha nem baj :D

Szerintem azóta változott a hangotok, és érdekelne, hogy még mindig tudtok-e olyan szépen énekelni, mint ahogy régen? :D


Köszi, és remélem összejött :D

2016. okt. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!