Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tagja vagyok egy meleg oldalna...

Tagja vagyok egy meleg oldalnak és félek valaki felismer mit tegyek hogy ne? Ismerjenek fel?

Figyelt kérdés

vagyis ki van írva hogy szabolcs megye meg hogy melyik városba lakok:S

és képet is kell adnom:S

senkinem tudja hogy meleg vagyok akit ismerek közelről:S

de lehet hogy valaki felismer majd?


2009. szept. 26. 21:26
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem ha már ilyen vagy fel kellene vállalnod sokkal egészségesebb és teljesebb életet élhetnél. Nekem ezzel csak annyi bajom van, hogy utcán ne azt kelljen néznem, hogy két pasi fogdossa egymást előttem meg majd benyelik egymás fejét. Egyébként a többi rájuk tartozik.
2009. szept. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az ismerőseid nem is járnak ilyen oldalakra, max akkor, ha melegek ők is, akkor meg mit szégyellsz előttük?
2009. szept. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ezzel az a gondom,hogy képet és címet is kell megadnod.Ez még akkor sem okos dolog,ha nem vagy meleg.
2009. szept. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Minden előttem szólóval egyet értek. Mind a háromban benne van az én véleményem is.
2009. szept. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hamár meleg vagy, akkor vállald is fel. ezvan.
2009. szept. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amúgy van egy jó megoldás, ami tuti beválik: ne regisztrálj! :)
2009. szept. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De hát muszáj regisztrálnom , így boldogabban érzem magam de másoknak akkor sem akarom elmondni:D mert lehet hogy biszex vagyok:D
2009. szept. 27. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!