Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményed a gyakori...

Mi a véleményed a gyakori kérdések oldal moderátorairól?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 27. 21:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Gonoszak és igazságtalanok! :( Nem hagyják a trollokat nyugodtan alkotni :D
2013. ápr. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

sok dolog van amit alaptalanul törölnek,más sértő/barom dolgot meg ott hagynak,és igen,sok kérdés van amit törölnek pedig tök jót röhögünk miatta

meg pl volt egy Matallicás kérdés,tök jó volt,csomó jó válasz/zene érkezett de volt ott egy technos emberke aki elkezdte szidni meg kritizált a rockereket/IQ szegény g*ciként jellemzett minket,erre meg nem a válaszait törölték hanem az egész kérdést,pedig nem is durván oltottuk azt a szerencsétlent

2013. ápr. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

kíváncsi lennék a hatalmukra... úgyértem volt, hogy feltettem egy kérdést, amit korábban más tett fel és törölték, mert az illető nem múlt el 18... de én elmúltam, mégis törölték az enyémet is... ilyenkor eszembe jut, hogy vajon ők látják-e, hogy melyik felhasználó ír?

illetve nem ártana egy közvetlenebb kapcsolat a modikkal, mert a bevillanó fehér oldal amiről csak kilépni tudsz, de reagálni nem... nos ez elég egyoldalú.. és igazságtalan


amúgy egész jól végzik a dolgukat, és egész gyorsak, bár néha túlzottan ragaszkodnak a szabályzathoz (mint pl a 18as kérdésnél, ahol a kérdező 17 volt, és a kérdése jogos lett volna, segítségre lett volna szüksége, de törölték a kora miatt..)

2013. ápr. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Szerintem tök normálisak és jól csinálják amit csinálnak,ugyanis,ha valamit törölnek akkor nem véletlen törlik,oka van annak.

Régebben engem is bosszantott a kérdések,válaszok törlése,de azóta rájöttem,hogy ,ha betartom a szabályzatot és jól teszem fel kérdésem,nincs benne trágár szó,nem kötekszek akkor azzal a kérdéssel nincs baj.

Én is azt tenném a helyükben,ha moderátor lennék,hogy a trágár,stb kérdést törölném.

Nekik az van előírva és ez a munkájuk.

2013. ápr. 27. 21:42
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy kérdésem törölték, mert jogsértő lehet, holott beleírtam, hogy a legális (törvényes) válaszok érdekelnek.
2013. ápr. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem rengeteg teljesen ártalmatlan kérdésemet törölték azért, mert félreértették, vagy nem nem értettek hozzá
2013. ápr. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Főmufti válasza:
szerintem a kérdező egy unatkozó moderátor...
2016. jún. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!