Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ribancos vagy vagány egy...

Ribancos vagy vagány egy ilyen szerelés: fekete csizma, háromnegyedes nadrág, fehér csőtop, bőrdzseki?

Figyelt kérdés
2009. szept. 27. 11:15
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Csajosan vagány, biztos csini vagy benne :) Berakhatnál képet :D
2009. szept. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon vagány! Nem gondolnék egy ilyen csajt, ribancnak, inkább belevalónak, szexinek. Persze függ a sminktől, viselkedéstől.
2009. szept. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképp nem ribancos.Inkább vagány,szexi csajos(: tuti jó választás,ha illik hozzád!:D
2009. szept. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi nektek, akkor megvan a holnapi összeállításom :-)

Egyébként ehéten már egyszer volt rajtam ez a szerelés, sokan megdícsértek, hogy milyen vagány meg csinos vagyok, csak pár lány úgy méregetett, hogy komolyan megijedtem hogy ez így túl erős de akkor semmi vész.Az mondjuk igaz, hogy délután már elég kényelmetlen volt viselni, a dzsekit levetettem, csak a nadrág meg a csizma nagyon meleg volt, de hősiesen tűrtem. :)

2009. szept. 27. 15:12
 5/8 anonim ***** válasza:
9%

Én csak kb ugyanúgy hülyének néznélek, mint az a pár lány.

Szeptember végén csizmában? Röhej.

2009. szept. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kedves 15:31-es, mikor reggel elmegyek otthonról 7 körül 8-10fok van, simán elbírtam a csizmát meg a nadrágot is! Csak dél körül lett melegem benne, azt a pár órát meg ki lehet bírni, ahogy mondják: a szépségért meg kell szenvedni!
2009. szept. 27. 16:21
 7/8 anonim ***** válasza:

fúúú


szerintem ez marhajó szerkóóó *-*


így olvasatra is nagyon bejön ^^

és nem ribancos! inkább vagány és laza(H)^^


15/L

2010. ápr. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem jó csak a csizmát felejtsd el mert úgy szerintem téll. ribancos.
2010. júl. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!