Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szavazást indítok, önök...

Szavazást indítok, önök szerint melyik a világ legjobb pc játéka?

Figyelt kérdés
Vàlaszaikat indokoljàk, lehetõleg 20 èv körüliek irjanak mert màr sokat làttak. Nekem az elsõ helyen a Half Life àll hihetetlenûl jò törtènet vezetès, az idejèben szèpnek szàmìtò grafika ès a jàtèkos teljeskörû bevonàsa a cselekmènybe nagyon profi jàtèk 2. helyen a Crysis àll rendkívûl szèp grafika miatt, nagyon jò törtènet miatt ès persze az èlvezetes jàtèk miatt amit a nanoruha kinàlta lehetõsègek nyujtottak:-) 3. helyen pedig a Doom3 àll az anno szèp grafikàja, jò törtènete ès a sok szìvdobogòs jelenete miatt. Önök jönnek :-)

2013. ápr. 29. 10:02
1 2
 1/15 anonim válasza:
Hitman Absolution
2013. ápr. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Miért tegeződsz? itt nem szokás.
2013. ápr. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
nem tegezõdök, magàzòdok :-)
2013. ápr. 29. 13:02
 4/15 anonim ***** válasza:
Elírtam miert nem tegeződsz? És miért nem a számítástechnika kategoriaban kerdezted???
2013. ápr. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
gta4, crysis, HL2 az amikre én nem tudtam ráunni 1 végigjátszás után sem.
2013. ápr. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Na az a Call Of Duty 1.részétől a 9.-ig robbantja kifele a gyönyörű grafikát, és játékélményt, nekem ez van az első helyen... Azért is mert,az 1.részétől az 5.részéig, még a második világháborút foglalja. Elképesztően levan benne írva az eredeti megtörtént "történelem" :). És nekem is tetszik ez a játék nagyon rég óta és 2005-ben a Call Of Duty 2-t elnevezték úgymond: " The Game of The Year" -nak ami azt jelent az év játéka. Igen híres és nagyon bejön a maga idejében és nem csak a maga idejében egyben :D
2013. ápr. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
szerintem a call of duty 7-9, assasin's creed 3/Revelations,esetleg bf3
2013. ápr. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 GubaLord válasza:

Ugyan még nem vagyok 20 éves, de remélem nem baj ha én is kifejtem a véleményem.

Az egy és oszthatatlan kedvenc:

TES 3: Morrowind

Még mai szemmel nézve sem csúnya a játék, hatalmas szabadon bejárható terület, hihetetlenül jó történet, megunhatatlan játékmenet, csodálatos zene, és naggggyon jó szavatosság. Több órát öltem már bele, mint ahányat evéssel töltöttem. :)

Szorosan a második helyen:

Thief 3: Deadly Shadows

Ha lehet, a történet még a Morrowindét is lenyomja. Az egyetlen dolog, ami a második helyre kényszeríti, hogy nem elég hosszú (legalábbis nekem) és sokadik, ismétlem sokadik végigjátszásra már nem olyan jó. Kivéve az elmegyógyintézetes pálya...

A dicső harmadik helyezetek:

The Witcher 2 és Diablo 2 + Lord of Destruction

Közöttük nem tudok dönteni.

2013. aug. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:

Fallout 1-2

Warcraft 2

Doom 2

Quake

2014. márc. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 J. Boglárka válasza:
egy értelmű pl gta, call of duty. crysis. halo. medal of honor, need for sped, sims, saints row, battelfield, assassins creed, hitman, mindegyik ből az egész sorozat.
2014. márc. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!