Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem tudom mi van velem mostaná...

Nem tudom mi van velem mostanában de iszonyatosan féltékeny vagyok az egykori legjobb barátnőmre. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nekem nincs munkám nem rajonganak körbe a pasik akit meg érdeklek ahoz vasvillával se nyúlnák!mindent amit egykor simán megkaphattam volna most kegyetlenül meg kell küzdenem érte.tiszta depressziós leszek ha belegondolok h senki nem szeret ezt a csajt meg körülrajongják pedig nem vagyok csúnyabb!és ő már lehet érzi tudja h legyőzött engem.de ha még most összeszedném magam akkor sem tudnam behozni mivel neki minden hamarabb sikerült.akkor meg mi értelme?
2013. ápr. 28. 13:57
 1/1 Hényel viktória válasza:
figyelj velem ugyan ez a helyzet! jelölj be a facebookon és leirom neked hogy én mit csináltam
2013. ápr. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!