Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valóban nem akar velem beszéln...

Valóban nem akar velem beszélni, vagy csak képzelődök és paranoiás vagyok?

Figyelt kérdés
Van egy fiú haverom, akivel csak netről ismerjük egymást, de tényleg nincs semmi köztünk és egyikünk se akar többet. Pár hónapja ismertük meg egymást, és eleinte sokat e-maileztünk, aztán meg chateltünk g-mailen, jókat tudtunk dumálni. De az utóbbi 1-2 hónapban úgy érzem, hogy már nem igazán akar velem beszélni, pedig tudtommal nem nagyon van más, akivel szokott beszélni. Ő szinte mindig fent van elérhetőben a chaten, én általában rejtve megyek fel, de már nem merek ráírni, mert többször előfordult, hogy ráírtam, és továbbra is elérhető maradt de nem válaszolt. Persze tudom, hogy néha szokott a nete szarakodni, meg van h lefagy a böngészője, de szerintem elébb-utóbb észreveszi h írtam neki, de később se szokott írni h pl "bocs nem láttam h írtál". Úgyhogy ilyenkor ha várok egy csomót h hátha ír de mégsem inkább elmegyek azt hagyom a francba. De nem akarom megkérdezni h miért nem válaszol, mert akkor biztos azt hinné h kiverem a hisztit. Igazából csak kicsit rosszul esik, de könnyen lehet, hogy csak vmi netes probléma miatt nem ír, de eddig ilyen nem volt ezért tartom furának. Ennek ellenére e-mailben szokott nekem írni azért, és mondta is h fontos vagyok neki, de akkor nem értem ezt. Szerintetek miért van ez?
2013. ápr. 29. 15:39
 1/3 acelsziv ***** válasza:
Írd meg neki chaten: Többször kerestelek. Csak nincs valami baj?
2013. ápr. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy baj lenne, mert azt írta volna e-mailben. Talán arra gondoltam, hogy esetleg ő (is) azt hiszi h én nem akarok vele beszélni. De ha látta h írtam neki akkor sztem nem erről van szó nála. De így megírni neki nemistudom olyan fura lenne. Eddig jóban voltunk, mindent megosztottam vele de most kicsit úgy érzem h eltávolodtunk egymástól.. pedig nekem ő jelenleg az egyetlen barátom.
2013. ápr. 29. 18:22
 3/3 acelsziv ***** válasza:

Megértelek. De az ilyen kérdés általában előhoz valamilyen választ, amiből már tovább lehet lépni. Az viszont nem ok, hogy ő az egyetlen barátod. Ez olyan, mintha egy lábon állnál. Ha az a láb ledől, akkor lezuhansz. Próbálj meg a környezetedben barátokat találni. Van valami hobbid? Keress hozzá egy klubot és máris hozzád hasonló emberek közt vagy.

Ne támaszkodj túlságosan egyetlen emberre.

2013. ápr. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!