Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti hol pisiltek a Margit-szige...

Ti hol pisiltek a Margit-szigeten?

Figyelt kérdés

Előre is bocs a hülye kérdésért... Vidéki vagyok és amikor az egyik barátnőm megtudta hogy még sose voltam a Margit-szigeten, leszervezett egy egész napos pikniket, ami most szombaton lenne esedékes. A problémámnak pszichológia háttere van, képtelen vagyok olyan helyen pisilni ami nem elég tiszta és védett, úgyhogy kicsit bepánikoltam amikor a kérdésemre ő azt válaszolta hogy ők mindig a bokrokba mennek...


Főleg lányok válaszát várom, köszike :)


Kriszta, 22, Szeged



2013. ápr. 29. 19:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Ott van valami uszoda vagy strand. Bemész aztán brunyálsz.
2013. ápr. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bokor, más lehetőség nem igen van:/
2013. ápr. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Van egy-két szórakozóhely (bár nem tudom, napközben nyitva vannak-e), ott lehet.
2013. ápr. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Van néhány nyilvános wécé, 180 forintos tarifával. Egyik a víztorony közelében, a másik a halastó felé. Talán még van egy-kettő, de én ezeket ismerem.
2013. ápr. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja, elég kulturáltak.
2013. ápr. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
van fizető wc
2013. máj. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!