Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehetek magasabb?...

Hogyan lehetek magasabb? Normális a magasságom?

Figyelt kérdés
Apukám 188 anyukám 160 cm én pedig jelenleg 158 és 12 éves vagyok. Normális ez a magasság? Haverjaim 170 cm(13 éves) másik 162 cm (12 éves mint én), és folyton azzal szekálnak hogy pici vagyok, és dagi ._. Sajnos 60 kg vagyok, anyukám szerint az erős csontjaim miatt. Sokan mondták hogy az ázsiaiak alacsonyabbak (félig az vagyok mert apum is az) , igaz ez? Normális ez a magasság? ._.

2013. ápr. 30. 15:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Jelenleg 11 éves vagyok. 172 cm 56 kg :(

Nem vagyok dagi , mindenki azt mondja anorexiásnak nézek ki. :) Úszó vagyok (verseny szerűen) ezért még híznom is kéne :)

Nyugi jó ez a magasság pont jó !

2013. máj. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Há nem tudsz mit csinálni! Az ázsiaiak kicsik, főleg a nők. 158 cm tök oké, csak a súlyod nem jó hozzá. Én 165 cm-hez vagyok 50 kg. Nem mind1! Vigyázz a súlyodra, próbálj meg diétázni, sportolni. Az alacsony embereknek nehezebb, mert jobban látszódik rajtuk a súly!
2013. máj. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Hello

Én 14 leszek 2 és fél hónap múlva és 174-175 centi vagyok.

12 évesen én is kb. 160 voltam, úgyhogy ne aggódj, most fogsz elkezdeni nagyot nőni.

2013. máj. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak te ne szomorkodj ezen!!! Én 146 -150 cm vagyok 25 kg és anorexiás :( én szomorkodhatok :(
2013. jún. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!