Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az emberiség egyre hülyébb,...

Az emberiség egyre hülyébb, vagy én? (Szitu lejjebb)

Figyelt kérdés

Hajnalban épp munkába igyekeztem, még volt kb. 10 percem a buszig, vettem egy kávét, és rágyujtottam... a megállóban:


Odajött hozzám, egy hosszú kabátos (igen, 15 fokban) illető, és elkezdett mesélni, mondattöredékek:

"Önts ki a kávédból, hogy megtiszteld a földanyát..." [...] "...a Macleud klánból vagyok, az őranygalok egy parancsomra megölnek mindenkit..." [...] Sok-sok pontpontpont...

Sétálgattam elfelé, de jött utánam, visszafelé jöttem, jött utánam...

Egy kb. 5 perces monológ után, ami az istenekről, az őrangyalokról, és a halhatatlanokról szólt:

"Kérhetnék egy cigarettát?"


Igen vázé, csak hagyjá má békén, és ne kövess mindenhova... hát sírva könyörgöm, minek a rizsa, meg miért kell az idegeimre menni?


Éltetek már át hasonlót?:D

Most nemtom hogy épp a röhögéstől sírok, vagy az emberektől általában...



2013. ápr. 30. 15:45
 1/5 anonim ***** válasza:
A Földön az intelligencia állandó - a népesség egyre nő. :( :D
2013. ápr. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát én találkoztam már egy 20 körüli cigány sráccal aki azért kért tőlem pénzt, mert az öccse ilyen-olyan súlyos sérüléseket szenvedett a második világháborúba és kell a pénz az orvosokra. Mikor mondtam neki hogy nincs pénz, elkezdett ugatni velem hogy mégpedig az öccse értem is harcolt... Kiváncsi lennék szerinte mikor volt a második világháború. Amúgy az ilyenek agyilag bezakkantak és kitalálnak mindenféle baromságot h pénzt adjanak. A te esetedbe lehet direkt az volt a cél h lezsibassza az agyad h utána adjál pénzt h leszáljon rólad :D
2013. ápr. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Egy cigit már megért hogy békén hagyjon esküszöm...

De kezdhetne volna ezzel is, nem vagyok spúr, ha van, szívesen adok.... havi 1 szálba amivel valahol valaki lehúz nem halok bele...

De ettől kíméljen... XD

2013. ápr. 30. 15:55
 4/5 anonim ***** válasza:
jól lezsibbasztotta az agyad, mi? :D
2013. ápr. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én egyszer pakoloba vártam a családot, aztán odajött egy cigány fószer. Igen igen pénz kellett neki. De így kezdte: " e e e e e e e e e e e e" 15-20 másodpercig "elnézést". Félrebeszélés nem volt egyébként. Pénzt kért ugye. Adtam neki egy 500 ast, de mondom, ha cigire költöd akkor megtalállak. Nem értette... Mondtam neki:"kifliket vegyél meg ilyeneket" . Erre "j j j j j j jj. j j j jj j jj j j j j jj j jj j j. j jó jó" De vagy 10-15 percig ott ácsorgott aztán elkezdtem vele spanoskodni. Már láttam hogy jönnek a többiek, aztán mondom neki "na nagyot alakítottál de túl sok volt a dadogás". Erre "b@zdmeg! tudtad???". Mondom: "hülye én se vagyok". De én frankón élveztem, megérte 500 ft ért hogy ne unatkozzak.
2013. jún. 8. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!