Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A bátyám 28. szülinapjára...

A bátyám 28. szülinapjára szeretnék ajándékötleteket kérni. Ötletek? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Szeretnék valamit, ami maradandó, személyreszóló és nem csak egy "porfészek". A csecsebecsékkel már tele van a szekrénye. Jövő 7 vége felé lesz, így nincs túl sok időm. Árban olyan 2-3000 Ft körül kb. Tortát sütök neki, de az önmagában kevés. Szereti a kocsikat, a különleges épületeket, és a csillagászatot. Ez nem tudom, mennyire segít. :D Szerintetek mit vegyek? Bármilyen ötletet szívesen fogadok. Köszönöm előre is.
2009. szept. 27. 20:14
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem valami kedvenc autójának egy játékmodelljét vedd meg neki,vegyél elfújhatatlan gyertyákat a tortájára,legyen viccesebb :D és nemtom :)
2009. szept. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha van autója akkor oda vegyél valamit. Bort, vagy vegyél neki valami utalványt és azt vesz amit akar..
2009. szept. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%

szerintem hívj neki egy sztriptíz táncost :D

biztos értékelné. :D (na jó ez vicc volt)


szerintem az autómodell is csak a kacatok közé kerülne. :S

valami szép/vicces pólónak lehet örülne, vagy csinálj neki te egyedi ajándékot. (pl. régi közös képeket válogass össze és tedd egy nagyobb keretbe)


vagy vehetsz neki egy jó filmet, mondjuk a Transformest :D

abban van autó is meg épület is :D

boldog szülinapot neki (:

neked meg jó sütögetést. :D

majd írd meg hogy sikerült :D

16L

2009. szept. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi az ötleteket. Köszi utolsó, aranyos vagy!:)
2009. szept. 28. 15:10
 5/9 A kérdező kommentje:
Várok még további tippeket. KÖszi előre is.
2009. szept. 28. 15:10
 6/9 anonim válasza:
100%
SZerintem is az autó modell jó ötlet és az apámnak csináltam még régebben a mi a autónk modelljét. =)
2009. szept. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 IQnindzsa ***** válasza:
Fizess elő neki egy csillagászati ujságra. Biztos van olyan. Ha nincs akkir Élet és Tudományra, annak van csillagászati rovata.
2009. szept. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:)
2009. szept. 30. 15:05
 9/9 A kérdező kommentje:
Nah, végülis idő híján vettwm neki egy nagy doboz bonbont meg egy édi képeslapot. A torta...hááát:D Csokitortának indult, csak valamilyen okból lapos maradt xD De ezt leszámítva jól nézett ki és az íze sem rossz.:P Sztem örült neki. Szívből sütöttem:D Köszi a segítséget.
2009. okt. 2. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!