Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy rakat tanulnivalóm van,...

Egy rakat tanulnivalóm van, az agyam még sincs a 'szivacs' állapotában, mégis mit tegyek, hogy fogjon?

Figyelt kérdés
Holnap földrajz,kémia,német tz..
2013. máj. 1. 12:53
 1/2 anonim válasza:
100%

Jesszus, nekünk tiltja a házirend, hogy egy napra 2-nél több témazárót tegyenek be.

Egyébként nekem az szokott beválni, hogy kiülök a kertbe tanulni, mert ott vélhetően több oxigént kap az agyad, esetleg eszem valamit, nekem attól is több kedvem lesz a tanuláshoz, meg színessel szoktam kiemelni a különböző szövegrészeket, minden bekezdést más színnel, mert akkor könnyebben meg tudom jegyezni, hogy ez meg ez melyik bekezdésben volt, mert eszembe jut, hogy azt milyen színnel írtam. Jó ez így kicsit zavaros ahogy leírtam:D

Egyébként még azt szoktam, hogy ne terheljem túl magam, hogy telefonon időzítőt állítok be, 45 perc tanulás és 10 perc szünet, mintha suliban lennék:)

Most éppen szünetem van, irodalom vizsgára készülök:/

Remélem segítettem:)

2013. máj. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát én sajnos nem ülhetek ki az erkélyre,mert vagy a kisbaba sír alattunk,vagy a füvet nyírják.. 3 órán át tanultam a földrajzot,most éppen az a legfontosabb nekem,de kb. a fele sincs meg,régebben úgy csináltam,hogy kijegyzeteltem az egész füzetet + a könyvből is dolgokat,én is átírtam színessel az alapfogalmakat, ábrákat pl. és úgy mindig tudtam. Azért köszönöm a választ! (:
2013. máj. 1. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!