Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kinek van a szíve mélyén...

Ninachan kérdése:

Kinek van a szíve mélyén olyan érzése hogy bálvány, sztár, híresség akar lenni? Tudom hogy ez butaság, de nincs mit veszíteni végül is!

Figyelt kérdés
Mert én biztos hogy az szeretnék lenni és kérlek válaszoljatok mert akkor lehetne egy mondhatni együttesünk,én jól éneklek és táncolok ,de nem tudok dalt írni se a zenéjét!Szóval kéne egy olyan valaki/valakik akik ezt tudják ,de persze ők is lehetnek a csapatban!! :)

2013. máj. 1. 16:16
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:

Valamit nem írtam oda: 1. csak lányok!!

2.10- max 15 éves korig de még a 16 is jó

2013. máj. 1. 16:26
 2/22 A kérdező kommentje:
Előre is köszi a jelentkezőket! és küldjetek linkbe hogy milyen dalokat szeretek én amúgy anime openingeket és japán dalokat is szeretem a rock-osoat és a poposat is! Szóval előre is köszike!!
2013. máj. 1. 16:28
 3/22 A kérdező kommentje:
Azért csak 10 és max 16 mert én 13 vagyok és jó lenne ha nem 25 évesel álnék cuki vagy nem cuki dalokat énekelni ugye légyeges vagy valami ilyesmi!
2013. máj. 1. 16:29
 4/22 i.miss.you válasza:
Szia! Nekem is van ilyen érzésem... én X-factor győztes szeretnék lenni de mindegy is nem ezt akartam. Hát vannak ilyen jó dalok mint Adele-Rolling in the deep vagy Titanic-A szívem visz tovább (a filmből) vagy aa Rómeó és Júlia magyar musicaljéből is vannak nagyon jó dalok... de ha írsz nekem egy üzenetet akkor yrok pár jó dalt.
2013. máj. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 i.miss.you válasza:
De amúgy tudok kicsit alt is írni és a hangom is jó... úgymond.
2013. máj. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Remek én is ismerem ezeket a dalokat! és nekem is tetszenek

van pár kérdésem hány éves vagy az egyik a másik hogy van facebook-od skyped vagy valamid ahol beszélhetünk amúgy Nina vagyok nagyon örülök!! :)

2013. máj. 1. 19:38
 7/22 A kérdező kommentje:
Remélem hogy minél előbb beszélünk és hogy persze VÁRUNK MÉG TAGOKAT MAJD SZÓLOK HA MÁR MEG VAN AZ EGÉSZ CSAPAT !!! DE MINDENKINEK AKI MAJD JELENTKEZIK UGYAN ANNYI ESÉLYE LESZ MINT A TÖBBIEKNEK!!
2013. máj. 1. 19:41
 8/22 A kérdező kommentje:
Még mindig kell egy dal író és dal szöveg író a dal szövegben talán tudok segíteni!! :)
2013. máj. 1. 19:42
 9/22 anonim ***** válasza:
Én! Gitározni és énekelni, valamint táncolni is tudok. A dalszöveggel is megpróbálkozhatok. Ha kell, linkelhetek zenéket, hogy mik tetszenek. De egyébként amiket az előző leírt, a szívem visz tovább stb. azok is tetszenek! :) De én a pop és a rock között vagyok. :) Olyan zenéket (is) szeretek, mint amit a Hooligans játszik. :) (Írtam privit.) 14/l
2013. máj. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
én japánul tudok énekelni, és könnyen megtanulom a szöveget :"3 valamint jó táncos vagyok
2013. máj. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!