Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha van egy...

Fanni2001 kérdése:

Mit csináljak, ha van egy pasi, akit totál nem ismerek, ráadásul híres, de totál beleszerettem és Amerikában él? Egy híresség!

Figyelt kérdés

A nevét nem említem, még őrültnek gondolnátok, hogy úgyis mindenki belezúgott és én csak egy vagyok a sok közül...

de nekem tényleg tetszik és állandóan álmodok róla, meg ilyesmi. :/ Teljesen csodának számítana, ha találkoznánk. Tudnátok valamit ajánlani, mitől nem kukulok meg teljesen a jelenléte nélkül?



2013. ápr. 9. 13:52
 1/9 anonim ***** válasza:
foglald le magad valamivel hogy ne ezen gondolkodj. hidd el ez nem szerelem. csak egyszerűen tetszik de most úgy érzed hogy totál odavagy érte. majd elmúlik :) álmodozni meg szabad
2013. ápr. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már hasonló, de én már kinőttem ebből. Idővel elmúlik majd ez az érzés, ne aggódj.:) Amúgy szerintem ez nem szerelem, csak nagyon rajongsz érte. Azt ajánlom keress valaki mást akit személyesen is láthatsz..:)
2013. ápr. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

haha, en is igy voltam tomkruzzal, amikor meg a koktel filmben jaccott :)


hahaha, nyugi, el fog mulni!!!


foglald el magad tanulassal, uj nyelvekkel, olvass szepirodalmat, kezdj bele valami csapatsportba, ezermillio tevekenyseg van, hasznald a fantaziadat!

2013. ápr. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

El fog múlni, megígérem. :)Röhögj ki de ez van:

Négyévesen szerelmes voltam Morten Harketbe (az A-HA frontembere). Azt hittem, össze fogunk házasodni. XD

Nyolcévesen beleszerettem Dave Gahanbe (a Depeche Mode frontembere). Na, ez volt a csúcs, az egész fal tele van a rajzaimmal, amik Dave-et ábrázolják. :D És addig, ameddig azzal voltam lefoglalva, hogy mennyire szeretem Gahant, nem vettem észre, hogy a legjobb barátom a kiköpött mása. :)

Nézz körül, biztos találsz valakit a környezetedben aki hasonlít a nagy Ödre, vagy még jooban is néz ki... :D

2013. ápr. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát erre nem nagyon tudok mit írni, én is így vagyok Taylor Lautnerrel...
2013. jún. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Amúgy hiába azt írod hogy nem említed a nevét de kulcsszónak Edwardot írtad be.
2013. jún. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Majoros Gréti válasza:
Ha Edwardra gondoltál fogadd el hogy nem léteznek vámpírok. Csak nézz szét magad körül, és biztos hogy észreveszel egy brutál jóképű pasit. Ha meg végképp senkit nem találsz, akkor várj, mert egyszer úgyis meg fogod találni életed szerelmét.
2014. okt. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Edward Cullen? Ne aggódj én meg Alice Cullen mániákus vagyok és Jasper Hale-be vagyok szerelmes.A szlussz poén, hogy a német tanárom pont úgy néz ki :-P Am. Edward is helyes... Nézz más filmeket is, olvass, legyél a barátnőiddel, vagy sportolj. Ha akarsz a twilightrol dumálni irhatsz privivben
2015. jan. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Amúgy kéred az autogram címét? Én tudom
2015. jan. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!