Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Azok a lányok, akik más...

Azok a lányok, akik más lányok képeihez kommentbe olyanokat írnak, hogy "szeretlek, szépség, gyönyör, stb. ", azok mind leszbikusak?

Figyelt kérdés
Mé, há nem ? Há de !

2013. máj. 1. 20:11
 1/8 anonim ***** válasza:

Te is a fas*book-on szocializálódsz???

Mé, há nem? Há de!


Ne ez alapján ítéld meg az embereket!

Az ha valaki rak egy like-ot, és megy a csöpögés meg a nyalizás, még nem jelenti, hogy leszbi!


Szerintem, csak így képes kifejezni magát, vagy nemes egyszerűséggel szeret így fogalmazni. :)

2013. máj. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem szoktam sokat facebookon lógni, de ezt mindig észreveszem és furcsállom.
2013. máj. 1. 20:29
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem azok, csak p*csák, akik folyton nyáladzanak.
2013. máj. 2. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

nem igaz egyik hozzászólás sem szerintem

én nem vagyok kis r_bi és nyálas p_csa sem mégis szoktam ilyen kommenteket kapni és adni is.. attól mert a barátnőmnek azt írom, hogy gyönyörű vagy esetleg nagyon szép vagy attól miért lennék leszbikus??? nem értem a logikát!

egyszerűen csak a barátnőm (és a lányok általában szeretik a barátnőjüket persze CSAK barát szinten) és tudatni szeretném vele, hogy tetszik nekem a képe..

2013. máj. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Miért, ha te azt mondod egy kutyára, hogy szép, egy lóra, hogy gyönyörű, édesanyádnak meg azt, hogy szereted, akkor neked feltétlen ferde hajlamodnak kell lenni?
2013. máj. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Joe Makepeace ***** válasza:
68%

Én fiú vagyok és még nem kommenteltem egyetlen fiú képére sem hogy "gyönyör(!)", meg "szépség" meg "szeretlek" és a fiúhaverjaim képére sem kommentelném hogy hú de szép vagy... (pláne mert nem azok)!

Nem az a baj hogy egy lánynak tetszik egy másik lány, de akkor miért nem vállalja föl?

2013. máj. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért nem vállalja fel, mert nincs mit felvállalnia! Pont ez a lényeg, hogy lányoknál ezek a mondatok nem jelentik ezt. Valószínűleg nem ugyanúgy működik a fiúk és a lányok agya. Mellesleg azért is szoktak ilyeneket írni, mert a barátjuk az illető, és szeretnék, ha örülne, és hát kinek nem esnek jól ezek a bókok? Az embereknek általában nem árt egy kis önbizalom növelés... Tehát ezek a kiírások puszta kedvességből vannak (még azoknál a p'csáknál is), nem kell mindenáron belelátni a dolgokba mindent...
2013. máj. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
48%
Ez egy tök értelmetlen kérdés, már ne is haragudj:D Ez olyan, mint a fiúknál a b*zizás: "jaj, nem értem, hogy most miért kellett lebuktatnod". Csak hülyéskednek, nem kell mindent komolyan venni. Nyugi, hogyha leszbik lennének tuti nem tudnál róla és tuti nem egy közösségi oldalon nyáladzanának egymás képe alatt.
2013. máj. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!