Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak?...

Szerintetek mit csináljak? (lent bövebben)

Figyelt kérdés

Amikor 10 éves voltam külföldre költöztünk. Nagyon nehezen illeszkedtem be ennek màr 6 éve és még mindig nem talàlom a helyemet a közösségben. Amikor magyarorszàgon laktunk akkor sem voltam tùl beszédes nem volt 100 baràtom és azzal a kevéssel is alig tartom mostmàr a kapcsolatot csak a legjobb baràtnömmel vagyok ugyanolyan joban mint régen. Nagyon nehezen talàlok baràtokat, a fiùkkal sem sikerülnek igazàn a dolgok pedig nem vagyok csùnya illetve most van baràtom és ö azt mondta hogy elfogad olyannak amilyen vagyok de engem zavar (és biztos vagyok benne hogy öt is csak nem mondja) hogy nem vagyok egy nagy dumàs, erre a nyelv is ràtesz egy lapàttal, az elején nagyon nehéz volt a tanulàs és egyàltalàn megszokni a vàltozàst és ettöl csak mégzàrkozottabb lettem és mostmàr szinte nem is birok kitörni a zàrkozottsàgombol. Akkor vagyok a legnyitottabb amikor a szabadban vagyok, régen sokat lovagoltam és nagyon szerttem de mivel vàrosban élünk nem igazàn van màr alkalmam erre és itt kb 10x dràgàbb mint magyarorszàgon ugyhogy a szüleim nem is akarjàk.

Egyébkét nem érzem magam depressziosnak vagy ilyesmi, csak csak szeretek egyedül lenni de ugyérzem hogy mindenkit kizàrok a vilàgombol pedig nem szàndékosan csinàlom.

Szerintetek mit csinàljak? esetleg hallottatok màr hasonlo esetröl?


2013. máj. 2. 20:00
 1/1 Fanny1885 ***** válasza:
Csak azt nem értem, ha így látod a dolgokat és így ki tudod írni a konkrét problémát akkor ezt szóban miért nem tudod megtenni? Ha elmentek egy társaságba, akkor nyílj meg egy kicsit. De kezdésnek az is jó, ha valakivel,akivel egyébként nem igazán beszélsz most szóba állsz és megkérdezed tőle, hogy mi van vele és a válasz érdekeljen. Észre sem veszed és közben Te s megnyílsz kicsit és rád is kíváncsiak lesznek az emberek. A barátod pedig ne elfogadjon így, hanem imádja a stílusodat. Úgy írtad, hogy "elfogad így", mintha legalább is azt kellene elviselnie,. hogy egy nagy gennyes kelés van az orrodon...
2013. máj. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!