Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha leengedi valaki a biciklime...

Ha leengedi valaki a biciklimet és tudom ki volt akkor mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ma volt a 3. alkalom, de ma már bevártam a fal mögött két hülyegyerek az osztályból ezzel szórakozik, hogy benyomja a szelepet a biciklimen, aztán mondtam nekik még egy ilyen akkor benn lesznek a falba. Amúgy elég vékonykák én meg kondizok is úgyhogy simán elintézném őket csak nem tudom, hogy ilyenkor megtehetem-e?-mint önvédelemnél???(kérem, hogy hülyegyerekek ne itt erősködjenek)

2013. máj. 3. 13:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Törvényesen nem teheted meg, ennek köze nem lenne az önvédelemhez. Ha ilyen hülyegyerekek, és a szép szóra nem hallgatnak, akkor a fenyegetésen kívül mást nem nagyon tudsz csinálni. Szólhatsz az osztályfőnöködnek, de nem hiszem, hogy sok mindent tudna tenni, ami visszatartaná őket. Azt mindenesetre mondhatod nekik fenyegetésként, hogy valami félreeső helyen megvered őket, ahol nincsenek tanúk, hátha ettől beijednek.
2013. máj. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi az értelmes választ! Kezd egyre kevesebb lenni az ilyen.(az oldalon) Szólnék én osztályfőnöknek, de nem akarok árulkodni. Minden esetre a mai után talán beijedtek.
2013. máj. 3. 14:28
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az ofönek talán mégsem...képzeld el az ő helyzetét.


Ha nem vagy ijedős, akkor külön-külön négyszemközt fenyítsd be őket, az sikeresebb aksön...


Azt nem várhatod, hogy kinövik a hülyeségüket. Vagy egy beszélgetés után nagy barátok lesztek, vagy adsz nekik egy két emlékezetes útmutatót...

2013. máj. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Utálom SP-t! válasza:
Verd ki a sz*rt is belőlük!
2013. máj. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
xD
2013. máj. 14. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!