Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kényszeríthetnek-e a panelprog...

Kényszeríthetnek-e a panelprogramban való részvételre, ha nincs rá pénzem?

Figyelt kérdés
A társasház megpályázta a panelprogramot, viszont támogatást semmit nem kap, vagyis csak minimálisat. Nekem ez a havi 20 ezer Ft túl sok ahhoz, hogy fizetni tudjam, de mindenki megszavazta. Elvehetik a lakásomat?
2009. szept. 28. 16:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát, ez a tipikus 22-es csapdája.

A lakásodat talán nem fogják elvenni. Mennyi ideig kell fizetned a 20 ezer Ft-ot?

2009. szept. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem tudom pontosan, de több, mint 1 millióra jött ki a felújítás, azt hiszem 1,6, szóval elég sokáig...Nem hiszem el, hogy lehetnek ilyenek az emberek, hogy ha a másik háznak van, nekünk is kell, akár támogatás nélkül is. Sokat jelentett volna pedig. Ezért is nem szavaztam meg, mert akkora butaságnak tartottam, hogy nem kapunk támogatás, ha vártunk volna kicsit...szerintem kaptunk volna. Most a többiek elkezdték az előtörlesztést, én nem.
2009. szept. 28. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!