Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért festik a kislányok haját?

Miért festik a kislányok haját?

Figyelt kérdés
Angliában sok kislányt látok melirozott hajal. 5,6,7 éveseknek miért kell? tegnap nagyon kiszokitett, ombre hajjal láttam egy kislányt. Kiakadtam tole.

2013. máj. 4. 00:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Szép,ha így haladnak,kis kurv@kat csinálnak belőlük!Pedig elvileg az Európa ,,műveltebbik''fele!Az után lesz más is
2013. máj. 4. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyrészt hülyeségnek tartom, ha az anya erőlteti. Másrészt viszont kislány. Én is élveztem a felcsatolható színes póthajtincseket meg a köröm lakkot. Nem lettem se deviáns, se k*rva. Semmi problémát nem látok benne addig, amíg ezt a gyerek is élvezi és nem viszik túlzásba.
2013. máj. 4. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hat pont hogy nem a muveltebbik fele Europanak anglia de mindegy. Amugy vannak nagyon kedves emberek itt is, meg bunkok is. Mint mindenhol. De sajna elég butácskák az angolok a magyarokhoz kepest. Valoszinu hogy a nyelvunk miatt van ez igy. Szerintem egy kislánynak meg semmi szukség ilyenekre. Az itteni lányok mar 20 evesen kiegtek, es mar tobb gyerekuk van. Eleinte mindig azt gondoltam hogy a kistejojat tologatjak babakocsiban, de nem.Kesobb rájottem hogy itt ez igy megy. Persze vannak a kulturáltabb , normálisabbak is .
2013. máj. 4. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!