Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak én utálom az olyan kis...

Csak én utálom az olyan kis idétlen 12-16 év közötti lányokat akik egyfolytában csak vihognak, rikácsolnak meg hisztiznek? És miért van ez? 17/fiú

Figyelt kérdés

NEM általánosságban beszélek, csak olyanokról vettem le ezt a következtetést akiket ismerek. Vagyis annak a nagy százalékáról. Sok barátom, osztálytársam, rajong, odavan az ilyen vihogós, hisztizős kis /szépen mondva/ lányokért.

Nemtudom mit "esznek" rajtuk. Sőt ha még úgynézzük alig fejlettek többségük. Éretlenek, hisztizősek, csak rosszat tudok rájuk mondani. És legfőképpen az utálom h végig puszilnam minden majmot, és úgy odanyalizza magát kunyera puszi-é, há kell a francnak. Meg mindig azzal vannak el, akiktől kapnak valamit, vagy húzhatnak le haszont. Hiába van most itt ilyen korosztályú lány, és háborogva ezt olvassa, akkor is ez az igazság. Tapasztalatból mondom. Akiket én ismerek, azok mindig azzal hencegnek h idősebb pasijuk van, meg ilyenek, oszt lehet még csókolózni se tudnak, nemhogy... Viszont az is érdekes h minek kell egy 5-6évvel idősebb fiúnak egy ilyen kis"csaj" ?

Köszönöm a válaszokat.



#hisztis kislányok #vihogósak.
2013. febr. 6. 22:14
 1/7 A kérdező kommentje:
meg kb fele , mindig sminkeli magát mintha úgy szebb lenne.:s
2013. febr. 6. 22:15
 2/7 anonim ***** válasza:
Az ilyen kis vihogós libákhoz nem kell felnőni. Mint ahogy te is mondtad, ezeknek annyi az igényük, hogy kikunyerált puszikkal meg egyebekkel halmozzák el őket, nem kell velük komoly témákat feszegetni, nem kell okosnak lenni, bőven beérik a divatmajmokkal. Ezért szeretik őket az idősebb, de éretlenebb kölykök.
2013. febr. 9. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is utálom ôket, annyira tud idegesíteni az állandó vihogásuk meg az idióta facebook képeik :D elég szánalmasak az ilyenek.

15/L

2013. ápr. 6. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek azzal amit leírtál! (Elôzô voltam)
2013. ápr. 6. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 unbelieveable ***** válasza:
én sem bírom őket... és még én vagyok a fura mert nem megyek oda mindenkihez jópofizni...
2013. ápr. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Azért kell nekik az ilyen lány, mert ők szó nélkül szétteszik a lábukat, hogy szépen mondjam. De gondolj bele mi lesz belőlük kb. 10 év múlva...Én is csak nézem, hogy ezeknek mi baja van..szánalmas. 17/L
2013. ápr. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

szerintem is ez lehet az oka.

egyetértek veled Kedves Utolsó ! :)

Köszönöm az eddigi válaszokat !

2013. ápr. 13. 03:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!