Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Smárolásból ekkora ügy?

Smárolásból ekkora ügy?

Figyelt kérdés

Csütortokon smároltam a barátnőmmel a konyvtár területén ami még az iskola területébe tartozik tanítási idő után kb fél 4 vagy 3 óra felé, lebuktunk mert észre vett minket a Konyvtáros néni és még 2 ismerősom meg állítólag még 3 ember panaszkodott ránk hogy nyilvánosan ilyet csinálunk.

Még azt is bele vitték hogy vetkőzott nekem és meg is dugtam őt meg ilyenek.

Az egyik barátom mondta hogy mire számítsak Hétfőn mert a Igazgató akar velem beszélni...


Kérlek segítsetek hogy másszak ki ebből a sz*rból



2013. máj. 4. 00:55
 1/2 piriiiiii ***** válasza:

Középsulis vagy? Gondolom nem, mert ott az ilyet leszarják...

Általánosban persze már nem annyira, ott nem szoktak csak úgy smárolgatni, de azért az igazgató már túlzás...

Hogy hogyan mássz ki? Azt nemt'om, legyél őszinte, és szerintem nem lesz gond. :)

2013. máj. 4. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
0%
Szerintem ugy csináld, ha már igyis ugyis lebuktál meg akármi és nemdugtad meg komolyan, akkor dugd meg szépne és akkor igazuk lessz a büntetés ugyanaz nemfoglyák aztmondani h hazudsz és nemkell kitalálni dolgokat, és mellete még jó is lessz neked... :) énlegalábbis igy szoktam megoldani a problémáim, vagy csak simán dugok eggyet
2013. máj. 4. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!