Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogyha hárman...

Mit csináljak hogyha hárman vagyunk barátnők?

Figyelt kérdés
Én igazából az egyiket nem annyira kedvelem de szerintem ő se én meg szeretném mondani hogy ne legyen velünk mert szerintem viszont a másik lánnyal lehetnénk legjobb barátnők de hogyha megmondanánk neki akkor elkezdene sírni és azt nem szeretnénk.Ők is amúgy jóba vannak átjárnak egymáshoz meg amikor együtt vannak hozzám se szolnak .akit nem kedvelek ő szerintem kibeszél a másik lánynak úgyhogy most nem tudom mit mondjak annak a lánynak segítsetek egyébként 11 éves lány vagyok!

#barátnő #Harman-Kardon #hármas barátnők
2013. máj. 4. 16:20
 1/2 anonim válasza:
Szerintem üljetek le hármasban beszélni erről. Ha pedig kibeszélnek téged, akkor meg nincs sok értelme foglalkozni egyikkel sem. Tudom, ez fájdalommal jár, mert ilyenkor magadat okolod általában. Én is voltam már ilyen helyzetben, ne félj ez is meg fog oldódni :) Ha beszélsz velük, akkor rendeződni fog :) Kitartás!
2013. máj. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Oké majd beszélek velük köszönöm a gyors választ :)
2013. máj. 4. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!