Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » SEGÍTSÉG! 3-an vagyunk barátnő...

SEGÍTSÉG! 3-an vagyunk barátnők és engem elhanyagolnak és azt mondta a (számomra) legjobb barátnőm hogy neki én vagyok a legjobb barátnője. és az a mániája hogy én utánozom. MIT CSINÁLJAK?

Figyelt kérdés
Mindigis 3 fős barátságban voltam..és mindig én vooltam az aki elvolt hanyagolva..És most jött egy új lány és összebarátkoztunk vele..DE megint 3 vagyunk és ugyanaz a szitu.Egy csomó mindent együtt csinálnak nélkülem..és a legjobb barátnőm azt mondja ÉN vagyok a legjobb barátnője.EGyszer voltegy nagy balhé..mert kibeszéltek ma hátam mögött..és én ezt viisszahallottam és állítólag mondták hogy utálnak..de ezt megbeszéltük..DE ÉN NEM TUDOM TÚLTENNI MAGAM RAJAT..és az ilyen ügyekre nagyon érzékeny vagyok..és úgyérzem hogy kettem nagyon jól megvannak..BOCSÁNAT HOGY HOSSZÚ LETT....de remélem lehet érteni..ssegítsetek!!
2013. máj. 1. 11:08
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!