Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elvestettem a legjobb baratnom...

Elvestettem a legjobb baratnomet, mit csinaljak?

Figyelt kérdés

1 eves korunktol ismerjuk egymast, egy iskolaba jarunk, egy osztalyba,de 5.-be jott egy lany akivel en is es a baratnom is joban lettunk de mostanra teljesen kikozositettek regebb a legjobb baratnom mindent elmondott es en is neki de ez mar nem igy van mindent az uj baratnonek mondd el es elottem titkoloznak en meg ,mar senkinek sem mondom el a titkaim. Ha elakarom hivni valahova nem lehet mert megy a masik baratnojevel, es nem mondom, hogy nincsenek mas barataim, mert vannak de nem olyanok, mint a legjobb baratnom. Raadasul az uj baratno teljesn atvaltoztatta a legjobb baratnomet (bekepzelt, facebook fuggo, gunyolodo lett) es bant, mert mar nem is tudok vele beszelni.

Kerlek segitsetek, nagyon fontos! Elore is koszonom.

bocsi az ekezetek miatt es a hosszu tortenet miatt. :(



2013. máj. 4. 19:59
 1/6 OMG! válasza:

Szia. Hát most én is összevesztem a legjobb barátnőmmel, pedig semmi oka nem lenne rám haragudnia. De mindegy, ez hosszú lenne...

Hát szerintem hagyd azt a lányt, ugyanis ő hagyott el téged. Ha annyira fontos lettél volna neki, akkor nem közösítene ki és nem cserélt volna le egy másik barátnőre. Szerintem keress valakit, akiben megbízhatsz. Mondjuk én szeretem magamban tartani a dolgokat, de néha tényleg jól esik valakinek elmondani a gondjaimat. Ha szeretnél, nyugodtan írhatsz üzenetet, ugyanis most én is eléggé le vagyok törve. Mindenesetre szerintem hagyd azt a lányt, és ne mutasd ki felé, hogy boldogtalan vagy nélküle. Szerezz több barátot és érezd jól magad, akkor talán ráébred, hogy milyen jó barátnőt veszített el. ;)

2013. máj. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom, megprobalom elfelejteni, mondjuk nehez lesz mert mar regota ismerem es nem szerettem volna az elfelejtes fazisba jutni, de ugy latszik, hogy lehet, hogy jobb lesz...
2013. máj. 4. 20:39
 3/6 OMG! válasza:
Tudom, hogy nehéz elfelejteni, én is nagyon elszeretném már felejteni a barátnőmet, de egész nap ezen jár az agyam.. :/ Nem volt igaz barátnő, ha ott hagy más miatt. Hidd el ..
2013. máj. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Lhet, hogy eloszor megprobalok beszelni vele, mert ezt meg nem tettem meg, mert nem vagyok az a tipus, csak nagyon ragaszkodok hozza, szerintem ha veletek sem fajult el a dolog te is megprobalhatod ha mar nem tetted.
2013. máj. 4. 20:47
 5/6 OMG! válasza:
Hát próbálj meg vele beszélni, de akkor lehetőleg személyesen. Hát én most várok pár napot, remélem ő is elgondolkozik a történteken. :) Mindenesetre sok sikert. ;)
2013. máj. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
koszi, neked is.
2013. máj. 4. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!