Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért akar kisajátítani a...

Miért akar kisajátítani a legjobb barátnőm?

Figyelt kérdés

Ha egyedül csak vele vagyok addig minden jó, tök jófej. Aztán, ha elmegyek más emberekkel is találkozni akkor olyan bunkó lesz és elkezdi mondani, hogy ő is megy ezzel meg azzal valahova. De ilyen nagyon flegma stílusban.Látom rajta, hogy nem tetszik neki, hogy másokkal is vagyok.Mikor megkérdezem tőle, hogy el-e megyünk valahova mindig az a válasz, hogy nemtudja v hogy nem...Utána meg még ő van kiakadva, hogy sosem beszélek vele. Meg azt mondja, hogy mindig másokkal vagyok vele meg sosem. Komolyan nem értem már. Hogy legyek vele mikor sosem akar találkozni? Van egy olyan érzésem is, hogy féltékeny rám.Pedig nem lenne oka..

Mit csináljak, hogy ne legyen ilyen velem?


2013. máj. 4. 12:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Hm...Tudod...Az a barátnő nem barátnő!!!Ha ki akar sajátítani akkor az...nem is tudom mit mondjak erre.Ha nagyon jóba vagy vele,akkor próbáld meg elviselni,vagy mond neki ezt:

Figyi! Én tudom,hogy mi legjobb barátnők vagyunk,de egy idő után meg fogjuk unni egymást!Meg végül is a többiekkel is kell barátkoznunk,hisz ők is a barátaink!De te vagy a legjobb,csak jó néha velük is lenni! (egy mosolyt a végére)

Ha pedig már nem bírod annyira,akkor mond meg neki:

Nekem ez nem fog menni!LB-k voltunk,de te csak magadnak akarsz!Mond,mi a bajod? Másokkal is kell leni egy kicsit!És ne sértődj meg!

És mi az már,hogy még ő vankiakadva,hogy nem beszélsz vele?! Kész röhely a csaj! Én már rég otthagytam volna,de nem ezt mondom,mert nem ismerem,de ez durvaa!!:/ Írj privit,ha még baj van vele!:)

2013. máj. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
velem is ez van...a legjob baratnom velem is ezt csinalja fojton..igaz hogy nem tudok egyfolytaban vele lenni mert a szomszed faluban lakik de ugyanabba a suliba jarunk sot meg o a padtarsam...pl:szuneten masik baratnom odajon hozzam beszelgetni mar megsertodik,berohan az osztalyba es sir hogy bindenki vigasztalja...mondtam neki hogy ha ez igy megy akkor ne legyunk baratnok erre meg kert meg 1 eselyt de nem adtam,mar nagyon idegesitett..beszeld meg vele es mondd neki azt,amit az elso valaszban olvastal..sok szerencset! :D
2013. máj. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!