Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy Suzuki Escudo Pikes Peak...

Egy Suzuki Escudo Pikes Peak version mennyibe kerül? Próbáltam megkeresni, de sehogy sem ment.

Figyelt kérdés
Ez egy Rally autó,de szabad téren is lehet használni, nagyon gyors, És nagyon drága. Nekem csak a valós ára érdekelne, hogy mennyibe is kerülhet egy ilyen jármű.
2013. máj. 5. 14:49
 1/2 anonim ***** válasza:
nem tudom, hogy még érdekel-e, de: Ez nem rally autó, hanem HillClimb, és jó ha 2 db van belőle, amiből az 1ik már a bontóban a másik múzeumban lehet...ára: hát mivel régi, nagy a hírneve, és nagyon erős, olyan 400.000-500.000 euró között lehet. De van már egy majdnem ugyan ilyen, csak újabb, az a Suzuki SX4 Gopro, nézd meg hátha abból több darab készült. Remélem segítettem valamit. Ja és szabad téren lehet használni, de nem körversenyekre. Nagyon gyorsan eléri a maximum sebességét, mivel a váltója úgy van beállítva, hogy rövid úton érje el a nagy sebességet. Max ilyen drag race-ekre
2013. jún. 9. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi :)
2013. okt. 17. 03:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!