Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csinálnának rólam képet?

Csinálnának rólam képet?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek ha felkeresnék egy fotóst / vagy kisebb modell ügynökséget, azzal a kéréssel, hogy csináljanak már rólam 1 vagy 2 fényképet, mert szeretnék egy normális fényképet facebook-ra, akkor elvállalnák vagy elküldenének? Ugyanis nem vagyok sovány, 90 kg vagyok kb, de sok embert ismerek, akik csak úgy elmennek és csinálnak róluk képeket, viszont ők soványak.. Igazság szerint nem vagyok egy rusnyaság, tényleg csak fogynom kéne, de na, azért ők csak tudnának egy jó képet csinálni! :D



2013. máj. 6. 06:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Persze hogy elvallalnak. Kérdés, hogy neked megéri e tobb tízezer forintot fizetni egy Facebook profil kép miatt....
2013. máj. 6. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
de akkor az hogy van, hogy az ismerőseimet ingyé fotózzák??
2013. máj. 6. 06:15
 3/12 anonim ***** válasza:
Kérdezd mg tőle:)
2013. máj. 6. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
kössz a hasznos választ...:)
2013. máj. 6. 06:19
 5/12 anonim ***** válasza:
Nézd, senki nem dolgozik ingyen. Tehat ha Szabó Eviket a Kovács Pisti lefotózta, akkor a, fizetett érte, b, máshogy fizetett érte, c, reklám célból készült a fotó es Pisti fizetett érte.
2013. máj. 6. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

oké, köszi.:)

És akkor nekem kb mennyit kéne fizetnem 1 képért? 5 - 10ezer Ft?

2013. máj. 6. 06:23
 7/12 anonim ***** válasza:
Hat erre a kérdésre tőlem nem fogsz választ kapni. Nyilván Kovács Pisti nem annyit ker, mint amennyit mondjuk Nánási Pál kérne :) Ezen az oldalon épp 20000 a Facebook fotózás. [link]
2013. máj. 6. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Vannak kezdő/amatőr fotósok, akik ingyen fotóznak. Nekik is jó, mert van anyaguk, meg neked is, mert lesz egy viszonylag jó képed.
2013. máj. 6. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szia4 Helyileg hol?
2013. máj. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Csináltatsz igazolványképet, ami nem sokba kerül. Utána leszkenneled és feltöltöd. Ennyi.
2013. máj. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!