Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért mondta a természetgyógyá...

Miért mondta a természetgyógyász, hogy nem ehetek sárgarépát, lestyánt, petrezselymet és leveszöldségeket? Azt hittem, hogy ezek egészségesek.

Figyelt kérdés
Azt megértettem, hogy ételízesítőt, levesporokat a tartósítószer miatt nem kéne, még azt is elfogadom, hogy a petrezselyem abortáló hatású, de a répa meg a leveszöldségek? Kismama vagyok és szeretnék minden tényezőt kizárni, amivel a babámnak kárt okoznék, de jól esne a magyarázat.
2013. máj. 6. 09:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Tudtommal a petrezselyemnek magas a vastartalma, a sárgarépának a karotin-tartalma.

Inkább arra szokták ösztönözni az embereket, kismamákat, hogy egyenek minél többet.

Ezért én a helyedben a dokinál erőteljesen rákérdeznék.

2013. máj. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Most látodm, nem doki, hanem természet-gyógyász.


Akkor méginkább a dokidat kérdezd, és a természet-gyógyász tanácsát addig hagyd függőben!

2013. máj. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ez nekem is erősen feladta a leckét...azt hittem ezek mind jók, A nulla vasamra szedek már gyógyszert, mert rossz volt a laborom, de nagyon furcsállom, hogy mintha pont ellentétesek lennének a tanácsai.


Ha mondott volna rá okot, fel tudnám fogni, de így csak egyszerűen nem értem...


Köszi:)

2013. máj. 6. 09:58
 4/4 anonim ***** válasza:

Azt mondom, kismamaként hagyatkozz az orvosok tudományára.


Személy szerint természetgyógyászt én csak két esetben szoktam ajánlani:

- vagy olyan minimális probléma van valakinél, hogy a gyógyszertárban, gyógynövényben kapható cuccok mellé amit nyújtani tud (pl. egy bokaficamnál, hasonlónál) az valóban csak ráadás

- vagy olyan esetekben, amikor már az orvosok "lemondtak" a betegről. Olyankor még "vaktyúk is talál szemet" alapon egy természet-gyógyász is művelhet csodákat.


A te esetedben persze te tudod, miért fordultál hozzá, de a fenti tanácsai alapján nem biztos, hogy vakon bíznék benne!

2013. máj. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!