Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen típusú filmeket,...

Milyen típusú filmeket, sorozatokat, animéket, mangákat, képregényeket, könyveket szerettek?

Figyelt kérdés

Igen, elég tág kategóriát adtam meg.


Mi az, ami különösen kedvessé tehet egy történetet számotokra? Milyen karaktereket kerestek?



2013. máj. 6. 20:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Animék : Seinen és Dráma kategória a kedvencem . Ennek ellenére pl a Clannad számomra elég nagy csalódás volt , Ano Hana , Angel Beats! milliószor nyomasztóbb volt. De kedvenc animém a Seineneket erősítti : Code Geass . Álltalában a CG-s Lelouch féle epic karikat keresek , de nehéz találni , viszont így is van 1-2 furcsa (Revy,Motoko,Michiko,Balsa) vagy éppen pszihopata(Yuno,Shiki) karakter akit imádok . De nálam kariknál is a top1 Lelouch.


Manga : Nem igazán olvasok , a Claymore-t követem amikor kijön és kb ennyi . OneShot-okat olvasok ha valami megtetszik mert rövidek.


Sorozat : Nem nézek sokat , inkább anime függő vagyok . A Breaking Bad-et szeretem , a The Walking Dead-et , az Utopia-t , az American Horror Story-t és a kedvencemet a : Doctor Who?-t .

2013. máj. 7. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a részletes, hosszú választ. Sokat segítettél, megy a zöld pacsi. :)
2013. máj. 7. 08:10
 3/6 Fitos Emese (Mesi) válasza:
Filmekből inkább csak olyanokat nézzek amik egy könyv alapján lettek elkészítve. Pl.: Tintaszív, Hobbit, Gyűrűk ura... stb. Sorozat: Inkább a comedy. Persze van a kedvenceim között más is. Pl.: Jóban rosszban, Csillagkapu, Így jártam anyátokkal,Dokik, Doktor House, Jim szerint a világ és így tovább. :D Animékben: Moe, fantasy,shonen,shojo, maho shojo, shounen ai, yaoi, dráma. Pl.: Clannad, Clannad after story, Death note, Naruto (összes évad), Air, Tsuritama, Shugo chara, Bleach, Sword art online...stb. Manga: A mangákban én személy szerint nem tudom elviselni, ha nem tetszik a rajzstílus még akkor sem, ha jó a történet. Különben meg ugyanazok jönnek be mint animékből. :)Pl.: Angyalok menedéke, Árnybíró, Naruto, Chrono Crusade, Alice csodaországban. Képregényben tudom ajánlani a Grey is...-t és a Witch-t :) Bár az utóbbit gondolom ismered! :) Könyvekben pedig bármit aminek sablon története van és szép a nyelvezete. :)Pl.: Gyűrűk ura, Tintaszív, 9,8,7..., 6,5,4,..., 3,2,1... (Ez a trilógia éppen, hogy elmegy. ), Végtelen történet, A Babó, Egri csillagok, Rómeó és Júlia, Hamlet és így tovább. Az állandó karakterek személyisége miatt lehet meg kedvelni első sorban egy könyvet. Legalábbis szerintem. Az fontos, hogy az író nem képzelje teljesen bele magát a könyvbe. Mint például az Alkonyatban. Az írója teljesen elfelejtkezett arról, hogy mások is olvassák majd a "műveit" és túlzottan bele képzelte magát Bella helyébe. Ez onnan is látszik, hogy az összes fiúnak ő kell. Ezzel nagy hibát követett el az író ugyanis amelyik olvasó oda volt az egyik fiúért az hajlamos rá, hogy megutálja Bellát, mert az a karakter abba a lányba szerelmes. A másik hiba amikor önsajnáltató buta libákat raknak be főszereplőként. Na ezt csak a való életben élő buta libák szeretik. Szóval ha nem kedvelhető egy fontos szereplő akkor az sok olvasó kedvét veszi el az adott könyvtől, mert az hiába tökéletes így nem ér semmit.
2013. máj. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Fitos Emese (Mesi) válasza:
2. vagyok * aminek nem sablon története van
2013. máj. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is :)
2013. máj. 7. 22:50
 6/6 anonim ***** válasza:

Film: az olyan filmeket szeretem amik érdekesek, van bennük cselekmény és nem csak 2 órányi semmittevés. Szeretem a képregény adoptációkat és a krimiket.


Sorozat: nem sok sorozatot nézek. A kedvenc az a Dexter. Szeretem, mert nem egy átlagos sorozat, hiszen a főszereplő a gyilkos és ráadásul a rendőrségen dolgozik :) szóval nem egy megszokott sorozat.


Anime/Manga: ez nem az én kategóriám de van pár amit szeretek. A Dragon Ball-on nőttem fel, tehát nekem ez alap. A másik amit nagyon szeretek az a YU-GI-OH. Ezt azért szeretem mert megfogtak a karakterek.


Képregény: nem szeretem :) ha me van filmesítve úgy már ( válogatás után) jöhet


Könyv: itt sem rajongok a csöpögésért. Egy könyv van amit nagyon szeretek ennek ellenére az a Love story. nagyon megható. Ezen kívül itt is vagy pszichológiai könyv vagy krimi

2013. jún. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!