Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek el tudok helyezked...

Szerintetek el tudok helyezkedni Győr környékén valami irodában az alábbi végzettségekkel?

Figyelt kérdés
Érettségim van, OKJ marketing és reklámügyintéző, felsőfokú OKJ sajtótechnikus. Már sok helyre beadtam a jelentkezésemet adminisztrációs meg ügyintézős munkakörökbe, de sehonnan nem jeleztek vissza. Egyszerűen nem tudom mit tegyek.

2013. máj. 7. 10:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezek a szakmák eléggé telítettek, mert az elmúlt pár évben boldog-boldogtalan ezt tanulta főiskolán! Ne csodálkozz ha nem hívnak be.
2013. máj. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy sokan tanulták ezeket a szakmákat és nincsen túl sok értelme egyik szakmának sem, de így alakult, 23 éves vagyok, már nem szeretnék más okj-t tanulni, mert fizetős lenne. Egyetemre sajna nem elég jók az eredményeim, na nem is rosszak, de 4-es érettségi átlaggal nem lehet egyetemre menni, költségtérítésesre nincsen pénzem. Egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy az összes hasonló végzettségű ember gyárban dolgozik a szalag mellett. Nekem nem büdös a munka szóval ha más nem akad akkor elmennék gyárba is, bár a környéken ott is inkább leépítések vannak. Van itt olyan akinek esetleg ilyesmi végzettségekkel sikerült elhelyezkednie irodában?
2013. máj. 7. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!