Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki linkelne Gázzal működő...

Nagy Pávián kérdése:

Valaki linkelne Gázzal működő airsoft fegyvereket. Lehetőleg olyan áruházból amely magyarországon vannak?

Figyelt kérdés
ja még valami...ha lehetne ne pisztolyt meg mesterlövészpuskát,sörétest meg gránátvetőt magyarul Gépkarabélyt vagy géppisztolyt

2013. máj. 7. 16:09
 1/4 hun46y3 válasza:

[link]


[link]


[link]


Hirtelen ezeket találtam

Mint láthatod, az ilyen fegyverek iszonyat drágák. Gázosból szerintem max pisztolyt vagy mesterlövész puskát érdemes venni (meg ugye gránátvető). A gáz télen szinte használhatatlanná teszi a fegyvereket, hiszen a hidegben sokkal rosszabbak a gázok tágulási értékei, ez pedig itt ugye elég fontos.

Hidd el, az elektromos fegyverek a legjobbak ilyen téren. Pisztolynak nekem is gázos van, és nagyon szeretem, de elsődleges fegyverként tényleg az elektromosakat ajánlom.

2013. máj. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
[link] ez jó vétel lenne? emrt én nem nagyon értek hozzá...csak régebben játszottam akkor is csak 3-4 meccset
2013. máj. 7. 21:24
 3/4 anonim válasza:

Fölösleges a BlowBack!

Az csak arra jó,hogy élethű legyen és olyan legyen mintha kidobálná a hüvelyeket,és elkérnek érte 10.000-forintot!

Nézzél másikat,és nem is jó oldalon nézed!

Ku*** drága ott minden!

2013. máj. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amit linkeltél az egy EBB AEG, nem gázos. Egyébként van egy iszonyat nagy hátránya a gázos airsoftoknak, még pedig az hogy télen (kb. 5 fok alatt) használhatatlanok.
2013. máj. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!