Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mért van az hogy ha egy lány...

Mért van az hogy ha egy lány kicsi, akkor ő cuki, de ha egy fiu akkor az már gáz? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
15éves fiu vagyok, és az a problémám hogy túl kicsi vagyok. 155cm. és persze ezért mimdig piszkálnak.a suliba. Van 1 haverom aki általános ota az , de.már ő is meghaladta a 170-et. És tudom jól hogy nem tudok magamon változtatni , de.azért ugy könnyebb lenne ha nem piszkálna mindenki mindig ezzel .És kár több lány is mondta hogy járna velem ha nem lennék ilyen kicsi. Az a mindennapi programjuk hogy olyanokkal szivatnak hogy ora közepén megkéri őket a tanár hogy pl:vegyék le a dobozt a szekrény tetejéről és akkor ők azt mkndják inkább én vegyem le és persze a tanár azt mondja neki mindegy én meg ott ugrálva probállom levenni és ezen mindenki röhög. A másik meg hogy mindig azt mondják én mien puhány vagyok csak mert egyszer sirtam a suliba mert olyanokat mondtak hogy a szüleid büszkék lehetnek meg hogy minek szültek meg..és én nem azért sirtam mert ilyeneket mondtak ,hanem mert.nincsenek szüleim. Apám elvált anyámmal születésemkor és máig nem tudom ki az. Anyámat meg 7éves koromban meggyilkolták a szemem elött,de. Ők ezt mind nem tudják mert ezzel is piszkálnának...eltudnám.valahogy érni hogy valami mással foglalkozzanak és ne velem???
2013. máj. 7. 23:35
 1/2 anonim válasza:
szentem az alacsony lányokat nm tartják cukinak, és aki emiatt piszkál az segg, mivel nm tehet senki arról h mekkora,(a sírás fiúknál pedig nm minden esetben puhányságot jelent, sőt szerintem aranyos)és amúgy ha elmondanád nekik h mi van a szüleiddel, szerintem elgondolkoznának a dolgon és máshogy állnának hozzád...
2013. máj. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Miért nem mért elsőnek zanulj meg írni
2013. júl. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!