Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Odaát 5 évad szinkronról...

Odaát 5 évad szinkronról valami infó hogy kb mikorra lesz?

Figyelt kérdés
2013. máj. 8. 11:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy ez nem válasz a kérdésedre, de én azt ajánlom, ha teheted, nézd eredeti nyelven! Hidd el, nem fogod megbánni! :)
2013. máj. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
gondolkoztam rajta hogy megnézem úgy feliratosan azért kösz:)
2013. máj. 9. 14:39
 3/8 anonim válasza:

Én is csatlakoznék az előttem szólóhoz. Feliratosan sokkal jobb nézni, 2 okból is.

1. Gyorsabban tudsz vele haladni.

2. A magyar szinkronok valami borzalmasak. :)

2013. máj. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha megnézel pár részt a 4. évadból szinkronosan és feliratosan is, akkor rájössz mennyire nevetségesen rossz a szinkron. Nem csak a hangok, a fordítás is. Nem hiszem, hogy érdekelni fog ezek után, hogy mikor lesz 5. évad szinkronosan. A feliratkészítők viszont hihetetlen munkát végeztek, ütős poénok, jó fordítás, tényleg profi munka.
2013. máj. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 bothdani15 válasza:
[link] Hamarosan jön az RTL-en :D December körül várható, akit érdekel további info az nézze meg a weboldalt :D
2013. okt. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
89%
Az RTL Klubon lement az 5. évad 1. része. Valami okádék a szinkron. Meg hangja, Lucifer hangja, Cass új hangja, a szövegek, porhüvely helyett eszköz, enóki helyett énok. Szerintem a többi 21 részt meg sem nézem, és az is lehet, hogy a többit sem. A 6. (22 rész), a 7. (23 rész) és a 8. (23 rész) évad részeit, meg még a 9. évad eddigi részeit (összesen tudtommal 22 vagy 23 lesz) is kihagyom magyarul. Meg az összes többit is, amik ezután jönnek. Törvénytelenül szar a szinkron. Szabó Máté (Dean hangja) egyre szarabb szinkronszínész, és egyre szarabbul adja át azokat a szövegeket és azokat az érzéseket, amiket Jensen Ackles simán átad. Nem kéne lecserélni, csak meg kéne nevelni, mivel régebben tökéletesen illett Deanhez, de újabban legszívesebben lefejezném.
2013. dec. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 mester444 válasza:
27%
Lehet hogy nektek borzalmas a magyar szinkron de másnak nem mivel magyarok vagyunk úgy jobb ha szinkronos ha olvasni akarnék akkor ott egy könyv kell a fenének a felirat angolul meg nem olyan jó már akinek.
2014. febr. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Egyébként teljesen igaz feliratosan sokall jobb :)magyar szinkron az 5 évadban nagyon rossz főleg Sam szinkron hangja. 9évad 23részes és véget ért.
2014. máj. 23. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!