Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elaludtam es igazolas kene....

Elaludtam es igazolas kene. Mit mondjak?

Figyelt kérdés
Nem mentem be orakra vegul, mert nagyjabol husz perce ebredtem fel. Szuloi igazolasom mar nincs, ezert orvostol kene. Viszont kb. harom hete nagyon beteg voltam es kiirt egy egesz hetre.. Mit kene mondanom,hogy csak mara adjon? 14 vagyok. Nyolcadikos.
2013. máj. 8. 12:01
 1/7 anonim ***** válasza:
mond anyádnak h irjon egy szülői igazolást ez az egyetlen esélyed!
2013. máj. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Pont ez az, hogy harom napot igazolhat egy szulo, es ez a harom mar "elfogyott". :|
2013. máj. 8. 12:09
 3/7 anonim ***** válasza:
akkor szard le mindjárt vége az évnek, ha van egy igazolatlan napod annak még nem lesz következménye ráadásul jövöre már ugyis elévül.
2013. máj. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Irasd be anyaddal, hogy rosszul voltal, meg beteges eg ilyesmi.... nem szuloi, mert betegseg miatt hianyoztal... nalunk elfogadtakmint orvosi:D
2013. máj. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
szerintem, menj el a házi orvoshoz és mondd el neki az igazat.. :) vagy ha nem olyan jófej, hogy igazolást ad, mondd meg neki, hogy nem érezted ma jól magad..
2013. máj. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Őszintén, félek ettől a gyerekorvostól. Amióta ideköltöztünk (röpke 10 év) hozzá vagyok bejelentve, de kb. 2 éve már nem ő a körzeti. Mindegy.

Az a furcsa, hogy kedves és engedékeny, de komolyan, FÉLEK tőle. Utálok egyedül lemenni hozzá. :(

2013. máj. 8. 14:47
 7/7 A kérdező kommentje:

Meg lett beszélve anyuval, NEM KELL LEMENNEM.


NEM . KELL . LEMENNEM !!!!


Mintha karácsony lenne.

2013. máj. 8. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!