Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » FOTÓZÁS / FÉNYKÉPEZŐ hogyan...

FOTÓZÁS / FÉNYKÉPEZŐ hogyan vagy miért lehetséges hogy a digitális fényképező ugyanazon mesterséges fényviszonyok mellett, EL NEM MOZDÍTVA minden egyes képet másmilyenre készít? Hol kékes hol sárgás közben rögzítve van és kizárólag izzók világítanak.

Figyelt kérdés
S.O.S. mert as guta megüt , egész nap evvel szórakoztam mert nagyon fontos és nem tudom , hogy most mi a gond???? Percek kérdése és kivágom a francba a 10 éve olypust.
2013. máj. 8. 19:25
 1/2 A kérdező kommentje:

Az lehetséges volna , hogy a gép vagy nem megfelelő minőségű vagy hibás? Gyakorlatilag erre keresem a választ mert nem értem hogy ha változtalan minden körülmény , akkor miért eltérőek a fotók?

C 725 Olympus

2013. máj. 8. 19:42
 2/2 Lajos54 válasza:

Az ilyen hibát színhőmérsékleti probléma okozza. Ha a gép automata fehérszint állításon van, nem tud normális beállítást csinálni. Vagy nem igazán jó a belső programja, vagy valami más okozza. Meglepő dolgokat tud fény terén produkálni egy egészen kevés visszavert fény is (ruháról, bármiről) amit az emberi szem nem vesz észre.

Ha van manuális fehérszint állítási lehetőség, használd azt, akkor legalább egyformák lesznek (elvileg) a képek.

2013. máj. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!