Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen jobb agyféltekés...

Milyen jobb agyféltekés rajztanfolyamot tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés
Olyanra szeretnék menni ami viszonylag olcsó (max. 20 000 Ft) ,2 napos és még májusban indul a tanfolyam,14 leszek,így van diák kedvezményem is.De legfőképpen hatásos legyen a változás a rajztudásomon .Előre is köszi a segítségeteket :)
2013. máj. 8. 19:49
 1/10 anonim ***** válasza:
47%

ó, már látom, át fognak verni:S milyen agyféltekés rajztanfolyam?:O


rajztudásodat úgy tudod fejleszteni, hogy apróbb köröket, három-négy-öt-hatszögeket rajzolsz, párhuzamos vonalakat, merőleges vonalakat, 45 fokos vonalakat, térbeli segédvonalakat, térbeli testeket (kocka, téglatest, kúp)...

ilyesmiket gyakorolni sokat

meg megfigyelő képességet fejleszteni (tehát jól megnézel valamit:D)


de mi ez az agyféltekés dolog?:D

2013. máj. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

[link]

nézd meg és megérted miért szeretnék egy ilyenre elmenni ;)


Mellesleg olyan tanfolyam kéne ami közel van Váchoz ,vagy Pesthez .

2013. máj. 8. 20:16
 3/10 Sparr0w ***** válasza:
38%
Ne figyelj az elsőre nem igazán tudja mit beszél.
2013. máj. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

3as, ezt azért így nem állítanám... zenét és neurológiát is tanultam, szóval tudom mi az a művészet és mi az az agy:D

de menj, ha gondolod, ártani biztos nem árt:)

2013. máj. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Ez engem is érdekelne,úgyhogy figyelem ezt a kérdést:)

(az elsőre ne figyelj,hülyeségeket mond)

14/l

2013. máj. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Szia! Én 14 évesen voltam egy ilyen tanfolyamon, 30ezer Ft volt, és úgy tudom, ennél olcsóbbak már nem annyira jók... Hát figyelj, én csak azt tudom mondani, mint tapasztalat, hogy figyelj oda és mindent pontosan csinálj meg. Vagy nem tudom mi lehetett velem a 'baj'. Mindenki jobban rajzolt a tanfolyam végére, kivéve én. De tényleg ez így igaz. Kicsit unalmas volt, de mindent megcsináltam amit ott mondtak, stb, stb... Szóval odafigyeltem tényleg. Ja, ez 3 napos volt. Hát szerintem egy pénzkidobás volt az egész! Szóval megbántam eléggé a dolgot. De biztos emberfüggő, vagy nem is tudom. Pedig a könyvet is elolvastam, sokat tanulmányozgattam a dolgokat, de a rajzolás nem sokkal megy jobban.
2013. máj. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Sparr0w ***** válasza:
# 6/6: És milyen előképzettséged volt? Tehát a gyerekkori rajz szimbolumokon már túlléptél előtte is nem?
2013. máj. 16. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Nem ment rosszul a rajzolás, de azért olyan nagyon jól sem (előtte sem-utána sem)
2013. jún. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Sparr0w ***** válasza:
Pont így vagyok én is, szerintem egy bizonyos szintet túllépni csak sok gyakorlással lehet, nincs rá semmilyen módszer csak a napi szintű kemény gyakorlás, ezen vagyok most keményen rajta.
2013. jún. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Aki érdeklődik a jobbagyféltekés rajztanfolyamok iránt, annak felhívnám a figyelmét arra, hogy Magyarországon, EGY, azaz egyetlen egy ember rendelkezik a hivatalos licensszel,hogy oktathatja ezt, nem véletlenül. Az urat Bihari Lászlónak hívják, neten ha rákerestek, megtaláljátok. Többféle tanfolyam is elérhető, gyermek, felnőtt, üzleti, akvarell, színes ceruza stb. Ha további kérdéseitek vannak, engem is kereshettek nyugodtan!
2013. júl. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!