Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tudnék tenni? Állandóan...

Mit tudnék tenni? Állandóan délután 2től kb 5 ig itt kiabálnak a cigányok mert fociznak az úttesten. Amikor éjjel dolgozok és aludnék itt kiabálnak torkuk szakadtából elegem van, rendőrök kijönnének?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 19. 13:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Legjobb, ha elköltözöl egy "ilyen" mentes vidékre! :)

Amúgy kijönnek a rendőrök. Igazoltatják őket és ha nem találnak semmit, visszamennek az odújukba.

2013. ápr. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

rendőröket felejtsd el. Majd ha szétszúrkálnak és vérben tocsogsz akkor talán elkezdenek valami eljárást. Persze azt is úgy fogják kezdeni,hogy téged gyanúsítanak valamivel. Nem veled lesz bajuk, csak ők sem akarnak bajt maguknak...

amúgy a költözés a legjobb megoldás sajnos.. vagy háborúzni és félni amikor kimész az utcára...

vagy füldugó...

2013. ápr. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szólj a gárdistáknak!
2013. ápr. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nos a tetlegességtől nem félek mert testépítő versenyen már vettem részt ,és 7 évig karatéztam,de nem fogok majd kimenni ezért,azt nem értem,hogy lakópihenő övezet,egyiksem lakik itt nem ismer senkit de azért idejönnek focizni mert itt az utcavégén "zsákutca" szerű az úttest és így a forgalomtól nem tartanak...

Annál többre értékelem magam ,hogy kimenjek és 12-13 éves srácokat megcsapkodjak...mentem már ki emelt hangal határozottan ,hogy ellehet tolni a biciklit,de 2 óra múlva ismét viszajöttek.

Szép kis ház volt 31 millió forintért minden,tökéletes környezet és 2 évig full csend volt minden ezek meg csak úgy mostanság megjelentek.

2013. ápr. 19. 14:45
 5/6 anonim ***** válasza:

Felénk is vannak focizó gyerekek, és engem is k.-vára zavarnak. Pedig ezek magyarok, de képzeljétek, ezeknek is jön ki hang a torkán. Hihetetlen, mi?

Egyébként az utca mindenkié, és a rendőrök nem csinálnak velük semmit. Én ugyanettől szenvedek, állandó éjszakás vagyok, és egyszerűen képtelenség pihenni nap közben. Egyszer megkérdeztem a rendőröket, szabályosan feljelentést lehet tenni, tárgyalással meg mindennel, máskülönben nem foglalkoznak a dologgal. szóval muszáj vagyok beletörődni. Ez az éjszakások sorsa :(

2013. ápr. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
vedd elő a "zsidókártyát" és úgy panaszkodj a sünöknél!
2016. febr. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!