Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Emelt angolosok! Milyen volt...

Emelt angolosok! Milyen volt ma az érettségi?

Figyelt kérdés

Szerintem az első feladat nagyon könnyű volt, de a többi szövegértést is tudtam. A nyelvhelyesség picit nehezebb volt, de meg tudtam csinálni, a magnón a másodiknál túl gyorsan beszélt a csóka, de azért amit tudtam, beírtam. :)

A levél szerintem nagyon jól sikerült.


Nektek? :)



2013. máj. 9. 14:22
1 2
 1/11 anonim válasza:

Az olvasott szövegértés kimondottan könnyű volt, a nyelvhelyességgel sem akadtak problémáim. A hallott szövegértésnél kicsit zavaró volt, hogy a felügyelő tanár állandóan beleköhögött, ott biztosan veszítek jó pár pontot. A leveleknek kimondottan örültem, piszkozat nélkül írtam őket, bár ettől függetlenül kihasználtam a 4 órát.

Összességében az írásbelire olyan 90% körül számítok.

2013. máj. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Gratulálok. :)
2013. máj. 9. 15:39
 3/11 anonim ***** válasza:

Az első két feladatlapot gyorsan megcsináltam, a hallott szövegértés k*baszott sz*r volt szerintem, az elsőből alig értettem valamit, a második nem volt olyan nehéz, a harmadik megint sz*r volt, mert az a degenerált csávó kb. úgy beszélt, mintha mindjárt bealudna...

A levélírást kicsit elkapkodtam, azt majd meglátjuk milyen lesz.

2013. máj. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Szerintem pont a második volt a nehezebb, az 1. és a 3. jól ment. :D De a 2. nagyon gyorsan beszélt, ááá XD
2013. máj. 9. 16:43
 5/11 anonim ***** válasza:

egyetértek!

a szövegértésen egészen meglepödtem, h ennyire könnyű volt!

nekem a nyelvhelyességnél már adódtak problémáim! főleg a másodikban!

a levéltémák kifejezetten jók voltak.

a listeningben a második volt sztem a legszörnyebb!! attól a sok böszme állattól már herótom volt!:D

2013. máj. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Én 1-2 hónapja megcsináltam itthon az ÖSSZES eddigi emelt angol érettségit, és szerintem ez benne volt a top 5 legkönnyebben, az elmúlt évek érettségijei közül pedig ez volt a legkönnyebb.

a szövegértés nagyon könnyű volt, 3 hibátlan feladatom lett a 4-ből.

A nyelvhelyesség rosszul szokott menni, de most az is egész jól ment, azt hiszem. Itt az utolsó feladatban vesztettem több pontot. A 30-ból kb. 23 pontos lesz a nyelvhelyességem.

A hallgatásnál egy hibátlan feladatom van, egy 1 hibás és egy 4 hibás (az az állatos, ami mindenki szerint nehéz volt).

A levelek szerintem jól mentek, könnyűek voltak, remélem, hogy nem pontozzák le.

2013. máj. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Na de most várj.

Van közép és emeltszintű érettségi is angolból?

Most olvasom itt, hogy állatos a szöveghallgatásnál és nálam ilyen nem volt, csak egy ikres egy űrhajós meg a nursery-s.

2013. máj. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Igen, van mindkettő. A kérdező az emelt szinttel kapcsolatban kérdezett.
2013. máj. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
szerintem is az allatos magnos volt erthetetlen,az igazat megmondva,kint eltem 6 evet Irorszagban es ott bizony mindenfele nemzettel talalkoztam es beszeltem,minthogy vendeglatasban dolgoztam,es szamomra talan a skotokat lehet a legnehezebben megerteni de oszinten mondom igy SENKI nem beszel mint ez a ficko a magnon,persze,hogy nem lehet tisztan erteni,pedig a radioban meg politikai musorokat is hallgattam egy parszor es azt is jobban lehetett erteni,hiaba,hogy a tema nehezebb volt,mint ezt az urget,komolyan ki ertette 100%-ra ,hogy mit mond???????????Amugy hany vizsgapontot kell elerni,hogy meglegyen,tudnatok nekem infot adni?Koszi
2013. máj. 11. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Én csak igazi angolokkal találkoztam egy Zakopane-i kirándulás alkalmával, azt hiszem, ők Londonból érkeztek. :) És tényleg, sokkal érhetőbbek voltak, mint a magnós emberkék általában.
2013. máj. 11. 10:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!