Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tetszem ennek a srácnak v....

Tetszem ennek a srácnak v. csak játszik velem?

Figyelt kérdés

Segítsetek!!csütörtöktől péntekig voltam egy osztálykiránduláson...és az osztályba jár az a srác aki tetszik nekem. nagyon kedves volt,jófej,cipelte a táskámat...szemeztünk...nagyon jó volt,viszont volt mikor egy másik lánnyal foglalkozott,nm olyan volt vele mint velem,de én akk is féltékeny voltam rá.

tetszem neki? v. csak az a másik lány és vlem csak játszik?


2013. máj. 11. 11:15
 1/2 anonim válasza:
Nállunk pasiknál van ilyen .... kedves volt meg minden de szerintem ne számits többre én is cipeltem sok osztálytársnőm táskáját mert birtam őket meg szemeztem velük de eszembe nem volt járni velük.Szerintem nem érdekled őt! 17/f
2013. máj. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Attól függ, hány éves vagy. :) Ha 13-14 vagy esetleg fiatalabb, ez természetes. Tetszhetsz neki, de azt tudd, hogy ebben a korban még nem olyan tökösek az emberek, hogy kapcsolatot kezdeményeznek, mint egy felnőtt.


Ha veled más volt, akkor lehet, hogy tetszel neki. De ennyiből, amit leírtál, még nem lehet egyértelműen eldönteni.


17/L

2013. máj. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!