Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszem a srácnak, de jártam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem a srácnak, de jártam a haverjával. Lesz belőle valami?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akit már régóta ismerek, de sosem volt alkalmunk közelebbről megismerni egymást. Néha szoktunk találkozni, és olyankor gyakran kapok tőle olyan jeleket, amikből arra következtetek, hogy bejövök neki. Gondolom azt mondanom sem kell, hogy nekem is bejön (iszonyatosan)... A gond az, hogy én nemrégiben jártam a haverjával. Nem a legjobb barátok, de azért haverságban vannak. Az érdekesség ebben az, hogy mikor járta a haverjával, akkor is adott jeleket nekem - mikor a haverja nem volt ott, és már a járásunk előtt is, és most, a szakítás után is. Tehát egyértelmű, hogy bejövök neki, de egyelőre mégsem kezdeményez... A haverja miatt? Egyébként jófiú, a légynek sem tudna ártani, amennyire ismerem.

20/L


2013. ápr. 25. 19:55
 1/1 anonim válasza:
Szerintem ha téged sem zavar,és őt sem zavarja hogy jártál a haverjával akkor semmi baj nem lehet belőle:) ha nagyon tetszik és ha te is neki akkor egyszer úgyis összetalálkoztok még:D sors keze:)
2013. ápr. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!