Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vannak vámpírok napjainkban...

Vannak vámpírok napjainkban Magyarországon?

Figyelt kérdés
Azokra gondolok akik vért isznak és hegyes fogaik. Csak komoly válaszokat kérek!

2013. máj. 11. 11:21
 1/6 piriiiiii ***** válasza:
90%

Szerintem ezt ne itt kérdezd meg.

Én nagyon nyitott vagyok bármire, szóval elfogadom azt is, hogy vannak, meg azt is, hogy nincsenek. Habár, ha megjelenne itt egy, lehet, hogy csak néznék.

De itt komoly válaszra ne számíts.

2013. máj. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vannak akik kiélesíttetik a fogukat egy fogorvossal és néha vért is isznak, de ezek is csak hobbi vámpírok. Igazi viszont sehol sincs, így itt sincs.
2013. máj. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 David82 válasza:

Szerintem vannak. Egy érdekes történetem van:

Nem olyan régen tönkrement az ébresztőórám, amit használtam. Tudjátok, elég korán kelek, négy óra előtt pár perccel.

Találtam egy másik órát egy fiókban, elég érdekes, mert egy kinyitható tokban van maga az óraszerkezet. Olyan az egész, mint egy ovális ékszerdoboz. A külső borítása akárcsak a komodói sárkány bőre, pikkelyszerű. Amikor szétnyitom a tokot, belül a sárgaréz óra fehér számlappal. Elég régi, még a kilencvenes évek elején nagyanyám vette német turistáktól.

Amikor felhúztam, és reggel csörgött, igencsak megijedtem. Erős hangja van, és olyan, akárcsak a villamos csengője.

Ettől fogva mindig valami túlvilági érzésem támadt, amikor az órára néztem, reggeli ébredéskor mindig majdnem halálra rémültem, ahogy ébresztett. Elneveztem az órát Frankenstein-Drakulának, mert még a halottakat is felriasztaná. Ez az óra aztán az álmaimat is megváltoztatta, rengeteget álmodtam vámpírokkal, élőhalottakkal, és furcsa túlvilági dolgokkal, de legtöbbször vámpírokkal.

Volt egy olyan álmom, amikor egy asztalon három szövet közül kellett választanom. Három piros, meleg tapintású pamutszövet, és egy zöld pikkelyes, rideg érintésű. Akkor aztán megértettem a jelképeket: A három piros szövet a három Istenséget jelképezte (az atya, a fiú, és a szentlélek), a zöld pikkelyes pedig a negyediket, a sátánt, aki ellenséges. Érdekes, hogy a feng-shuiban is a "három" szerencsés számnak minősül, a "négy" viszont szerencsétlennek. Valószínűleg azért, mert a 3. a jó Istenségek jelképe, a 4. viszont a gonoszé. Hiszen elvileg ő a negyedik istenség, aki szembefordult a másik hárommal. (Emlékeztek ugye a Harry Potter filmre? Roxfortban négy ház van: Griffendél, Hugrabug, Hollóház -ők a jók, Mardekár -ő a negyedik, a gonosz.)

Szóval az álmomban a pikkelyes szövet érintése kellemetlen érzéseket váltott ki belőlem, ezért undorodva eldobtam. A jelentőségét csak később értettem meg.

Ez az álom ugyanakkor kapcsolódik az ébresztőórához is, mert a hideg érintés az óra sárgaréz részéhez kapcsolódik, a zöld pikkelyes szövet pedig az óra külső borításához, ami pikkelyes és zöldesbarna, akárcsak a komodói sárkány bőre.

2013. máj. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez tényleg érdekes! Köszi ,hogy leírtad ,sokat segített:)
2013. máj. 12. 15:22
 5/6 anonim ***** válasza:
én hiszek bennük. és jó lenne úgymond egy olyan közösség akik ugyanígy ezt vallják. találtam egy magyar vámpírok szövetsége nevű oldalt de sajnos nem nagyon vehették komolyan mert azon kívül hogy 2010 ben alakult nem sok minden van rajta. de ilyen témában írhattok nekem :)
2014. jan. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Vannak!


Hordj magadal keresztet es fakarot.

A kereszttől félnek, igy távol tarthatod őket magadtól. Ha pedig esélyed nyílik rá, szurd szíven őket egy karóval.


Ne félj holttest nem marad hátra, hamuvá és porrá váll.

2018. jan. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!